Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem.
#1

Mam AX3960 z zepsutym wentylatorem radiatora.   Zamieniłem wnętrze na GT720 i 850evo 500 GB.   Może to zmienić 1. dodatkowy monitor dla głównego komputera z GT720 + GT435m bez SLI (główny komputer ma RX480 + g2460pf) 2. Pamięć masowa RAID dla głównego komputera 3. wymieniony wentylator radiatora na to
Reply
#2

Dragoneral napisał: 1. dodatkowy monitor dla głównego komputera z GT720 + GT435m bez SLI (główny komputer ma RX480 + g2460pf) 2. Pamięć masowa RAID dla głównego komputera 3. wymieniony wentylator radiatora na to 1. jak uruchomić Chrome na drugim komputerze podczas głównej gry na PC? can is can, ale nie oczekuj kopiowania wklej na PC lub połącz monitor z dwóch komputerów w celu scalenia pulpitu, lol. to w zasadzie używasz 2 komputerów jednocześnie 2. brak RAID 3. może, ale widać, czy warto najpierw zatrzymać ten komputer
Reply
#3

Paiseh! Miałem na myśli: Mam 2 komps. Pierwszy to AX 3960 (wymienione części). Drugi to mój główny komputer. https://pcpartpicker.com/user/Dragoneral/saved/Vf8rHx Mogę albo wymienić uszkodzony wentylator radiatora i pozwolić mojemu bratu korzystać z Acer Aspire, ulepszenia dla gównianego laptopa, którego używają moi rodzice ... Albo mogę rozebrać komputer i: 1. Użyj trzeciego i czwartego pasa pci na moim głównym komputerze, aby używać go z GPU i monitorem, aby rozszerzyć mój główny komputer 2. Użyj 500 GB acera, aby utworzyć nalot na moją pamięć / grę 3. Wymień uszkodzony radiator. Karmiłem piersią jego konfigurację do momentu prawie edycji rejestru. Równie dobrze może po prostu użyć komputera, ponieważ już tam jest.
Reply
#4

Najpierw wyjaśnij: 1. czy chcesz przenieść GT720 na swój główny komputer z RX480? 2. czy chcesz przenieść oryginalny dysk twardy acer na główny komputer RAID z dyskiem SSD w środku (RAID 1?) 3. to reszta Acer z dyskiem SSD evo i nowym radiatorem, który dajesz swojemu bratu jeśli poprawne: 1. nie warte. niektóre programy mogą się nie podobać, szczególnie gdy gra na pełnym ekranie rozciąga się między monitorem na karcie graficznej AMD / Nvidia. plus szczególnie, gdy używasz karty mid-end + low end. zazwyczaj gra pełnoekranowa tylko na jednym monitorze używa tylko głównego monitora, który powinien być nadal w porządku. 2. Ach, ta prędkość zapisu na dysku SSD zostanie spowolniona przez HDD. jest w stanie, ale dysk SSD będzie żył dłużej niż dysk twardy. abit nie ma sensu używać HDD do tworzenia kopii lustrzanej po otrzymaniu SSD liao 3. może, ale myślę, że GT720 daje mu sua. Widzę 405m abit chce płakać Sia zobacz także, co mówią inni
Reply
#5

Wszystkie wymienione miejsca to 850 dysków SSD evo, nie martw się. Używałem tylko dysków twardych jako podstawowego magazynu kopii zapasowych. Dziękuję za wkład! Zamierzam wydać na nowego wachlarza, ponieważ domyślni inteligenci są bzdurami i zobaczę, w czym mogę mu pomóc odtąd. Miłego dnia ~
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)