Utrata dźwięku - Pomoc
#1

Cześć ludzie,   Opis problemu: Utrata dźwięku po nieudanej próbie dodania dodatkowej karty USB   Przegląd Mój stary, ale działający (do tej pory) komputer stacjonarny Acer Aspire M3970 miał wszystkie porty USB martwe, więc kupiłem kartę na dodatkowe porty USB. Zainstalowałem kartę, uruchomiłem dołączony sterownik, ale nie mogłem dokończyć instalacji (nie pamiętam, jaki był komunikat o błędzie). Od tego czasu mój komputer nie ma dźwięku.   Podejrzewam, że ta nieudana instalacja sterownika karty USB zepsuła mój sterownik dla funkcji dźwiękowych tego komputera.   Kluczowe punkty do wyróżnienia 1. Mój system operacyjny został automatycznie uaktualniony do Win10 2. W momencie wkładania tej „nieudanej” karty rozszerzeń USB dodałem drugi dysk twardy, ale nie sądzę, że może to być przyczyną utraty dźwięku 3. Próbowałem odinstalować sterowniki dźwięku z Menedżera urządzeń, aby spróbować ponownie zainstalować automatycznie (nie działało) 4. Nie mam osobnej karty dźwiękowej w tym systemie   Czy eksperci mogą doradzić, co mogę zrobić, aby odzyskać dźwięk na komputerze? Czy samo dodanie karty dźwiękowej stanowiłoby pewną naprawę mojego problemu?   Z góry dziękuję
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)