Czy można sprawdzić, czy punkt końcowy światłowodu jest zainstalowany w domu?
#1

Cześć, moi przyjaciele i ja właśnie wynajęliśmy całą jednostkę. Odwiedziliśmy dom tylko raz i zapomnieliśmy sprawdzić, czy w domu jest zainstalowany punkt końcowy światłowodu.   Próbowałem sprawdzić na stronie Open Net i dostałem komunikat „Twój adres jest objęty zasięgiem światłowodu. Zarejestruj się teraz. Obowiązują opłaty instalacyjne.”.   Wierzę, że wiadomość oznaczała tylko, że obszar jest objęty zasięgiem światłowodów, a nie oznacza, że w domu jest zainstalowany punkt końcowy światłowodu, prawda?   Jak mogę sprawdzić, czy w domu jest zainstalowany punkt końcowy światłowodu?   Dziękuję Ci.
Reply
#2

Ta wiadomość oznacza tylko, że twój adres lub obszar znajduje się w zasięgu Fibre. Możesz więc poprosić OpenNet o zainstalowanie TP w twoim urządzeniu. Nie jestem jednak pewien, jakie są opłaty. Dom osiągnięty Jesteś gotowy do korzystania z szerokopasmowego łącza światłowodowego. Gratulacje! OpenNet z powodzeniem zainstalował infrastrukturę NBN nowej generacji na twoim obszarze i okablował twój budynek. Dom minął Nie możesz korzystać z szerokopasmowego łącza światłowodowego, ponieważ twój TP nie jest zainstalowany. OpenNet zainstalował infrastrukturę NBN nowej generacji w twoim obszarze, ale TP nie została zainstalowana pod twoim adresem. Ponieważ OpenNet zazwyczaj oferuje instalację TP w każdej jednostce mieszkalnej, gdy instalują infrastrukturę dla danego obszaru, twoje gospodarstwo domowe (lub poprzedni najemca) mogło przegapić jednorazową ofertę OpenNet na zainstalowanie TP (ma formę listu ). W takich przypadkach, aby OpenNet zainstalował TP specjalnie na Twój adres, obowiązują dodatkowe opłaty OpenNet. W przypadku wieżowców opłata OpenNet za instalację TP wynosi 235,40 USD. W przypadku wylądowanych lokali jest to 481,50 USD. W przypadku adresów firmowych jest to 548,91 USD. Jeśli nikt pod twoim adresem nie przegapił lub nie odrzucił oferty OpenNet na bezpłatną instalację TP, nie powinno być żadnych kosztów instalacji TP. Możesz również sprawdzić, czy w urządzeniu jest zainstalowany TP, zwracając uwagę na to pole.
Reply
#3

dlaczego nie zadzwonić do właściciela domu? ponieważ wynająłeś całą jednostkę, możesz poprosić o więcej informacji.
Reply
#4

Oznaczało to, że nie został zainstalowany, jak już wspomniano bardzo wyraźnie. Jeśli jest zainstalowany, powie, proszę, zarejestruj się w swoim ISP.
Reply
#5

Do wynajmu domu najlepiej użyć Mobile BB, który jest dość szybki lub BB kablowy 100 Mb / s.
Reply
#6

Henry Ng napisał: Do wynajmu domu najlepiej użyć Mobile BB, który jest dość szybki lub BB kablowy 100 Mb / s. Jeśli wynajmujesz urządzenie na czas krótszy niż okres obowiązywania umowy na światłowód, przygotuj się na dodatkowe opłaty za przeniesienie lub rozwiązanie umowy. Za pomocą kabla BB możesz „przenieść” modem kablowy i nadal będzie działał (niestety nie dotyczy to światłowodu).
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)