Potrzebujesz porady na temat nowego komputera (Weighbridge Room)
#1

cześć chłopaki   ponownie potrzebuję porady na temat nowego komputera do pokoju wagowego mojej firmy   Ten komputer będzie włączony przez cały rok, podłączony do mostka wagowego, dwóch drukarek i dwóch monitorów (ekran dotykowy). Przechowywane dane są kluczowe, a czas przestoju zminimalizowany.   waga pomostowa jest coś takiego   http://www.libraweighing.com/Uploade...ogue%20New.jpg   Czy mogę zapytać, na jakie specyfikacje powinienem spojrzeć?   budżet to 1200 $ tylko na platformę + Windows. Monitor / klawiatura / mysz nie są wymagane.   Rady są bardzo mile widziane
Reply
#2

Nie zagłębiłem się głębiej w obraz jpg, zgodnie z obrazem, serią, wartością zadaną i opcją analogową. Nie mam pojęcia, jaki rodzaj wartości zadanej i analogowej podano na zdjęciu. Sprzężenie zwrotne szeregowe (RS232) dla wag jest najczęstszym sposobem monitorowania sprzężenia zwrotnego (rzeczywistej masy pola) poprzez porty RS232 z monitorem szeregowym lub rejestratorem danych szeregowych. Opcja portu RS232 nie wymaga skomplikowanego sprzętu, Arduino nano może z łatwością wykonać zadanie, jeśli zaangażowana jest tylko jedna waga. W przypadku szeregowego rejestratora danych wystarczy dowolny komputer starszy niż 486 z gniazdem PCI, ponieważ większość kart szeregowego rejestratora danych korzysta z interfejsu PCI.
Reply
#3

dowolny tani komputer i kupić jeden konwerter USB na RS485 / RS232?
Reply
#4

Jeśli dotyczy to danych przechowywanych. Oprogramowanie powinno spełniać wymagania sprzętowe. Stamtąd zbuduj bazę specyfikacji na podstawie ich wymagań i sposobu użycia. Jeśli na 24x7 lepiej zdobyć markę z obsługą na miejscu. (Dell / HP)
Reply
#5

BeeBeePokesU napisał: cześć chłopaki ponownie potrzebuję porady na temat nowego komputera do pokoju wagowego mojej firmy Ten komputer będzie włączony przez cały rok, podłączony do mostka wagowego, dwóch drukarek i dwóch monitorów (ekran dotykowy). Przechowywane dane są kluczowe, a czas przestoju zminimalizowany. waga pomostowa jest coś takiego http://www.libraweighing.com/Uploade...ogue%20New.jpg Czy mogę zapytać, na jakie specyfikacje powinienem spojrzeć? budżet to 1200 $ tylko na platformę + Windows. Monitor / klawiatura / mysz nie są wymagane. Rady są bardzo mile widziane Potrzebujesz tylko komputera, który przynajmniej zapewni odporność na kurz lub będzie łatwy do czyszczenia. Komputer wagowy, z którego korzystała moja była firma, zakurzony jak diabli, a miałem ich 6. Poprostu pamiętaj o tym.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)