MS Outlook 2007 stale wyświetla monit o podanie hasła
#1

Ostatnio MS Outlook 2007 wciąż pyta o hasło, ale jednak Nadal nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu: 1) Sprawdź serwer wymiany, Autodiscovery - Uwierzytelnianie - Uwierzytelnianie systemu Windows jest włączone 2) Patchuj komputery klienckie z MS Office 2007 SP3 i najnowszymi aktualizacjami 3) Niepodłączona domena na komputerze klienckim niż ponownie 4) Zresetuj hasło użytkownika    Wszystko powyższe wydaje się nie pomagać, więc jakaś rada? Myślałem o usunięciu konta e-mail z tymi użytkownikami którzy mają ten problem, ale nie wiem, czy można go rozwiązać, czy nie.
Reply
#2

Jeśli utworzysz profil programu Outlook na innym komputerze, czy nadal wyświetla monit o podanie hasła?
Reply
#3

twtan14 napisał: Jeśli utworzysz profil programu Outlook na innym komputerze, czy nadal wyświetla monit o podanie hasła? Tak, jakiś pomysł, na czym polega problem?
Reply
#4

Czy skonfigurowałeś również e-maila na smartfonie?
Reply
#5

Pokémon napisał: Czy skonfigurowałeś również e-maila na smartfonie? Err ... tylko niektórzy użytkownicy mają e-maile na swoim telefonie. Czy jest z tym jakiś problem?
Reply
#6

Odłącz swój serwer wymiany od domeny i ponownie dołącz. Spróbuj.
Reply
#7

Miałem problem z hasłem jakiś czas temu, ponownie skonfigurowałem swoje konto .. właśnie kiedy myślałem, że wszystko jest w porządku, przestaje wysyłać i odbierać pocztę. Argh!
Reply
#8

blackie83 napisał: Odłącz swój serwer wymiany od domeny i ponownie dołącz. Spróbuj. , to ekstremalne i nie próbuj tego robić.
Reply
#9

TS, otrzymujesz powiadomienie o zmianie hasła logowania NT? Mój przyjaciel ma ten problem, dopóki nie zmieni swojego hasła.
Reply
#10

jtjt00 napisał: TS, otrzymujesz powiadomienie o zmianie hasła logowania NT? Mój przyjaciel ma ten problem, dopóki nie zmieni swojego hasła. Niektórzy użytkownicy mają ten problem po zmianie hasła lub blokady konta. Dziwne jest jednak to, że hasło, którego nie zmieniło się lub jest w porządku, dotyczy to również Active Directory ma problem?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)