helpppppp
#1

Właśnie zmieniłem router na RT AC68U. Obecnie w sieci singtelowej 500 Mb / s ..   Wszystko działa dobrze, z wyjątkiem tego, że kiedy uruchamiam speedtest, dostaje się tylko do 90 Mb / s w dół i w górę .. to jest dalekie porównanie z tym, co płacę za singtel.   Wifi również ta sama niska prędkość ..   Proszę o pomoc .. Jestem taki zdezorientowany ..
Reply
#2

Ktoś proszę
Reply
#3

Sprawdź wzdłuż łańcucha, tj. Kable, port sieciowy, czy wszystkie obsługują gigabit.
Reply
#4

Ah-Pin-Kor napisał: Sprawdź wzdłuż łańcucha, tj. Kable, port sieciowy, czy wszystkie obsługują gigabit. AC68U jest kompatybilny z Gigabit .. Używam kabla Cat 5e .. Router asusa jest podłączony bezpośrednio przez .. Czego jeszcze mi brakuje? Jestem teraz tak stresujący, że 3 godziny znajduję problem i mam zamiar się załamać
Reply
#5

Czy korzystałeś z ustawienia QoS? Spróbuj to wyłączyć ....
Reply
#6

abstrax napisał: Czy korzystałeś z ustawienia QoS? Spróbuj to wyłączyć .... Tak, to jest wyłączone
Reply
#7

wangoodgood napisał: AC68U jest kompatybilny z Gigabit .. Używam kabla Cat 5e .. Router asusa jest podłączony bezpośrednio przez .. Czego jeszcze mi brakuje? Co z portem sieciowym komputera? Jaki to model urządzenia?
Reply
#8

jeśli naprawdę chcesz sprawdzić, czy router jest uszkodzony, idź do twojego pobliskiego domu przyjaciół n podłącz twój router asus n przetestuj prędkość ..... n spróbuj zaktualizować sterowniki karty Ethernet ... jeśli wszystko jest zrobione, czuję, że Twoje połączenie n Karta Ethernet nie ma nic złego. prawdopodobnie jest już backendem ST ...
Reply
#9

abstrax napisał: jeśli naprawdę chcesz sprawdzić, czy router jest uszkodzony, idź do twojego pobliskiego domu przyjaciół n podłącz twój router asus n przetestuj prędkość ..... n spróbuj zaktualizować sterowniki karty Ethernet ... jeśli wszystko jest zrobione, czuję, że Twoje połączenie n Karta Ethernet nie ma nic złego. prawdopodobnie jest już backendem ST ... Nie jest to dobra rada do udzielenia. Podłącz z powrotem do routera dostarczonego przez ST dla twojego planu prędkości i wykonaj test prędkości przez LAN podłączony do komputera. Jeśli dostaniesz to, na co zasubskrybowałeś, wszystko będzie dobrze po ST. W przeciwnym razie dopiero wtedy można zacząć podejrzewać, że występuje problem z backendem ST po odizolowaniu problemów ze stanowiskiem i sterownikiem Ethernet na PC.
Reply
#10

Sprawdź, czy port danych jest prawidłowo ustawiony @ 1 gb / s i pełny dupleks. Idź właściwości portu n sprawdź
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)