Czy jest tu jakiś ekspert od okablowania danych ?!
#1

Zainstalowałem 2 porty LAN Cat6 z mojego salonu do mojej sypialni w konfiguracji B. Jednak gdy próbowałem połączyć się z portu LAN (sypialni) z komputerem za pomocą kabla Cat6, nie ma połączenia z Internetem.   Połączenie można wykryć, ale nie ma dostępu do Internetu. Adres IP jest jednak dostępny. Każdy ekspert może doradzić, czy problem dotyczy okablowania, czy mojego kabla?
Reply
#2

Używasz testera kabli po uderzeniu?
Reply
#3

wolnavi napisał: Używasz testera kabli po uderzeniu? Zapomniałem zdobyć to urządzenie. Pomyślałem, że oprócz problemu z okablowaniem jest jakiś inny problem? Powinienem też móc używać kabla Cat5e, prawda?
Reply
#4

* adiBOY napisał: Zapomniałem zdobyć to urządzenie. Pomyślałem, że oprócz problemu z okablowaniem jest jakiś inny problem? Powinienem też móc używać kabla Cat5e, prawda? Jakieś zdjęcie do pokazania może być lepsze? Sprawdź, czy rozmieszczenie kabli jest prawidłowe w trapezie? Jeśli nie, ponownie zakończ.
Reply
#5

Ghostrider333 napisał: Jakieś zdjęcie do pokazania może być lepsze? Sprawdź, czy rozmieszczenie kabli jest prawidłowe w trapezie? Jeśli nie, ponownie zakończ. Postępowałem zgodnie ze wzorem B i dwukrotnie sprawdziłem, czy wszystkie kolory są dopasowane do ich odpowiedniego gniazda. Jeśli je usunę, przewody utkną w środku. Jak usunąć te przewody, które zostały wepchnięte do gniazda?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)