Router M1 GamePRO 1 Gb / s
#1

zamierzam podpisać umowę na M1 GamePRO 1 Gb / s. Który router jest dobry? Router do gier Linksys WRT32X jest bezpłatny, a Asus ROG RAPTURE GT-AC5300 PŁACI 170 USD?
Reply
#2

outer92 napisał: zamierzam podpisać umowę na M1 GamePRO 1 Gb / s. Który router jest dobry? Router do gier Linksys WRT32X jest bezpłatny, a Asus ROG RAPTURE GT-AC5300 PŁACI 170 USD? Mam irracjonalną niechęć do routerów „do grania”. Większość ich funkcji to sztuczki lub wyolbrzymianie istniejących funkcji. Jeśli nie masz konkretnej potrzeby, wybrałbym ten, który można sprzedać najbardziej i uzyskać zwykły router.
Reply
#3

outer92 napisał: zamierzam podpisać umowę na M1 GamePRO 1 Gb / s. Który router jest dobry? Router do gier Linksys WRT32X jest bezpłatny, a Asus ROG RAPTURE GT-AC5300 PŁACI 170 USD? WRT32X to zepsuty router po początkowej wersji oprogramowania układowego. WiFi jest złe i niespójne. Zdobądź Asus czy coś.
Reply
#4

Podjąłem gamer pro i doładowałem do GT5300. Skonfiguruj AIMESH z innymi moimi 2 routerami asus w domu. nie żałuję dobrego wifi i szybkości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)