Ból korzystania Starhub Broadband
#1

Ból korzystania Starhub Broadband
Reply
#2

Słyszę cię .. Nie byłem dużo szczęścia z Starhub te dni też. Myślę, że są one wiotczeniu wielki czas.
Reply
#3

Nieporozumienia między SH & Cherry komórkowego .. Jestem również abonent SH . Recontracted na ich wylocie Nex na planie HomeHub 200mpbs Fibre i zaplanowane do montażu na 4 stycznia , na samym technik wezwany przed podchodząc i wszystko było sprawne z wyjątkiem kilku drobnych problemów prędkości na dzień ze względu na mój kabel LAN .. Szczęście , że liczy ..
Reply
#4

serpantprince napisał: Cześć wszystkim, Wystarczy dzieląc się swoim doświadczeniem z Starhub . Każdy, kto rozważa podpisanie usługi szerokopasmowe mogą to wykorzystać jako punkt odniesienia . ..................... Czuję twój ból , mój ostatni recontract kabel z nich wziął miesięcy dostarczyć modem głosowy. Zadzwoniłem raz na miesiąc i za każdym razem GUS powiedział ktoś zadzwoni z powrotem , ja straciłem rachubę ilu GUS miałem rozmawiałem . W końcu powiedziałem im, że nie będę płacić żadnego abonamentu , aż ktoś wyżej mnie zadzwonić . w końcu dali odpisać abonament na ekwiwalent cost-- modemu ~ 120 $ . beznadziejna obsługa. o mój kabel szerokopasmowego zbliża się koniec umowy , zastanawiam muszę pogodzić się z BS ponownie.
Reply
#5

I rozważa przejście z kablem światłowodowym , a także, szczęście postanowił iść z włókna zamiast M1 . Zakończone mój kabel SH dzień M1 dostarczone ONT , wszystkie usługi w tym głos natychmiast. Z drugiej strony dla ciebie choć , jeśli jesteś ciężki downloader , włókno jest o wiele szybciej niż kabel , który jest przy założeniu, że wydajność włókna SH i M1 są podobne. To bezużyteczne przewód SH Plan 50Mbps , że był on dał mi 2.5MB / s z serwerów DE / USA , teraz uzyskać ponad 25MB / s na włókno.
Reply
#6

To dlatego im tak się cieszę, że zapisaliśmy się na Myrepublic 1 gig planu hohohoho do 49.99 po mój kontrakt zakończył
Reply
#7

Zacznę od mojego bolesnego doświadczenia na swoim telefonie usługę? Przysiąc , aby zakończyć wszystkie relacje z Starhub raz moje kontrakty kończą w tym roku
Reply
#8

bratpig napisał: Zacznę od mojego bolesnego doświadczenia na swoim telefonie usługę? Przysiąc , aby zakończyć wszystkie relacje z Starhub raz moje kontrakty kończą w tym roku Mógłbym powiedzieć to samo o ST (użyłem SH wcześniej ) . Wreszcie zadowolony z M1 , ale używam ich tylko na służbie ruchomej .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)