Po ponad 5 latach pracy, aktualizuję I5 2500k @ 4,5 Ghz do Ryzen!
#1

Mój I5-2500K @ 4,5 Ghz służy mi dobrze od ponad 5 lat. Nigdy nie miałem ochoty na aktualizację do innego procesora, ponieważ nadal jest odpowiedni do mojego użytku. Używam mojego urządzenia głównie do gier i do niewielkiej edycji zdjęć / filmów. Widziałem wiele recenzji i wyrażeń dotyczących nowych procesorów Ryzen, ale jestem trochę nieświadomy AMD. Ostatni raz dotknąłem procesora AMD podczas ery Athlona 64 X2. Wszelkie zalecenia dotyczące pamięci Ryzen + Mobo +? Planuję podkręcić procesor. Jaki jest najlepszy overclocker Ryzen? Płyta główna do przetaktowywania Ryzen i dobrej pamięci.
Reply
#2

NSFnewbie napisał: Mój I5-2500K @ 4,5 Ghz służy mi dobrze od ponad 5 lat. Nigdy nie miałem ochoty na aktualizację do innego procesora, ponieważ nadal jest odpowiedni do mojego użytku. Używam mojego urządzenia głównie do gier i do niewielkiej edycji zdjęć / filmów. Widziałem wiele recenzji i wyrażeń dotyczących nowych procesorów Ryzen, ale jestem trochę nieświadomy AMD. Ostatni raz dotknąłem procesora AMD podczas ery Athlona 64 X2. Wszelkie zalecenia dotyczące pamięci Ryzen + Mobo +? Planuję podkręcić procesor. Jaki jest najlepszy overclocker Ryzen? Płyta główna do przetaktowywania Ryzen i dobrej pamięci. Jeśli nie ma pośpiechu, zawsze możesz wytrzymać dla Zen 2, czyli Ryzen 3, oczekiwanego wydania 1H2019
Reply
#3

Bardzo dawno używałem AMD. Powinna być seria 950 Black Ed. Teraz używa starego Intel i7. Zastanawiam się, czy powinienem spróbować ponownie AMD. Wcześniej był wyłączany ze względu na styki procesora AMD, w których zgina się lub pęka podczas próbowania różnych chłodnic. Nie mam jednak tego problemu z danymi wywiadowczymi
Reply
#4

ayuluv napisał: Bardzo dawno używałem AMD. Powinna być seria 950 Black Ed. Teraz używa starego Intel i7. Zastanawiam się, czy powinienem spróbować ponownie AMD. Wcześniej był wyłączany ze względu na styki procesora AMD, w których zgina się lub pęka podczas próbowania różnych chłodnic. Nie mam jednak tego problemu z danymi wywiadowczymi Piny procesora Ryzen są dość solidne, grałem nim kilka tygodni temu.
Reply
#5

2600 byłoby ładnym ulepszeniem. Jeśli budżet na to pozwala, 2700x. I weź płytę X470. Wysłane z Google PIXEL XL za pomocą GAGT
Reply
#6

ayuluv napisał: Bardzo dawno używałem AMD. Powinna być seria 950 Black Ed. Teraz używa starego Intel i7. Zastanawiam się, czy powinienem spróbować ponownie AMD. Wcześniej był wyłączany ze względu na styki procesora AMD, w których zgina się lub pęka podczas próbowania różnych chłodnic. Nie mam jednak tego problemu z danymi wywiadowczymi wyrywam moje procesory am4 z gniazda z tak alarmującą częstotliwością, że rozważam uzyskanie ataku paniki jako części amd ™ doświadczenia bah
Reply
#7

Audiology93 napisał: 2600 byłoby ładnym ulepszeniem. Jeśli budżet na to pozwala, 2700x. I weź płytę X470. Wysłane z Google PIXEL XL za pomocą GAGT Drugie miejsce na R7 2700x. Do korekty w przyszłości. 8 rdzeni, 16 wątków przy 4,0 Ghz + Rzuć dowolne zadanie na procesor, po prostu ziewa ... AMD ma teraz najlepszą wartość / wydajność, nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać najlepszy główny procesor na rynku. W połączeniu z czymś takim jak MSI X470 Gaming M7 AC lub ASRock X470 Taichi daje bardzo dobre możliwości przetaktowywania.
Reply
#8

Nie próbowałem AMD od około 20 lat! Jaką kombinację (procesor + mobo) w przypadku środkowej warstwy „i5” polecasz? Rzadko gra obecnie, ale głównie w RTS.
Reply
#9

purpleberry napisał: Nie próbowałem AMD od około 20 lat! Jaką kombinację (procesor + mobo) w przypadku środkowej warstwy „i5” polecasz? Rzadko gra obecnie, ale głównie w RTS. zakładając, że gry rts nie skalują się znacznie dalej niż 4 rdzenie, nadal obowiązuje pod koniec 2018 r i3 8100 lub r5 2400g powinny być w porządku
Reply
#10

purpleberry napisał: Nie próbowałem AMD od około 20 lat! Jaką kombinację (procesor + mobo) w przypadku środkowej warstwy „i5” polecasz? Rzadko gra obecnie, ale głównie w RTS. Równoważna cena Intel i5 ~ Ryzen 5 2600 / X
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)