porady proszę : Wprowadzenie nowej platformy ?
#1

porady proszę : Wprowadzenie nowej platformy ?
Reply
#2

Czy mogę zrobić zdjęcie swojego wątku ?
Reply
#3

Spróbuj użyć innego kabla SATA pierwszym la .
Reply
#4

I7-6700k i tanie Z170 tyle Liao w zależności od potrzeb . Czy Z68 za pomocą natywnego sterownika SATA3 lub przy użyciu 3rd kontrolerów innych ( ASMedia ) ? Spróbuj ponownie zainstalować sterownik 3rd partii , jeśli dotyczy. A jeśli ja RMB poprawnie, nie ma Samsung 830 Pro , tylko Samsung 830
Reply
#5

enenyi napisał: I7-6700k i tanie Z170 tyle Liao w zależności od potrzeb . Czy Z68 za pomocą natywnego sterownika SATA3 lub przy użyciu 3rd kontrolerów innych ( ASMedia ) ? Spróbuj ponownie zainstalować sterownik 3rd partii , jeśli dotyczy. A jeśli ja RMB poprawnie, nie ma Samsung 830 Pro , tylko Samsung 830 6700k i Z170 łatwo 700-800 x99a SLI 93x - 94x oraz używać , dopóki nie zapomni Liao porty SATA są na tym samym chipsecie Tylko eSATA są na tych 3rd party
Reply
#6

MoneyFace = p napisał: Czy mogę zrobić zdjęcie swojego wątku ? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

tarui04 napisał: 6700k i Z170 łatwo 700-800 x99a SLI 93x - 94x oraz używać , dopóki nie zapomni Liao porty SATA są na tym samym chipsecie Tylko eSATA są na tych 3rd party Albo może spaść do i5-6600k gdyż u dun naprawdę potrzebne są 4 dodatkowe wątki . Tymczasem u można użyć Z68 dopóki nie rezygnuje . Spróbuj troublshoot jeśli to możliwe. I tworzenie kopii zapasowych danych 830 Samsung , nawet jeśli coś się dzieje.
Reply
#8

tarui04 napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zgłoszone do wulgaryzmów . Spojler! I w końcu.... Spojler!
Reply
#9

DEY ... Czytaj ... MoneyFace = p napisał: Spróbuj użyć innego kabla SATA pierwszym la .
Reply
#10

hang on do Z68 , aż naprawdę obłowych ciągu jest najlepszym rozwiązaniem .. nawet jeśli u sprzedają obecnie żadnych Rah wartości
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)