Zawrzeć umowę z M1 lub przejść na Whizcomms?
#1

Cześć wszystkim,   Moja 12-miesięczna umowa 1 Gb / s dobiega końca z M1. Myślisz o przejściu na ten sam plan z Whizzcoms, ponieważ teraz M1 będzie mnie obciążać 10 USD więcej miesięcznie, ale zastanawiałem się, czy ktoś miał jakieś doświadczenie z Whizzcoms?   Szczerze mówiąc, ogólnie rzecz biorąc, M1 jest świetny, ponieważ nie ma przestojów lub problemów technicznych, świetna prędkość dla Netflix, torrentowania i Skyping. Głównym problemem, jaki miałem z nimi, jest absolutna **** strata i pingowanie w grach. A teraz wędrują po cenie planu. Nie chcę umowy ani 24-miesięcznego abonamentu, więc nie mogę iść z innymi dostawcami: /   Byłbym wdzięczny za wszelkie porady dzięki!
Reply
#2

confusedsuitguy napisał: Cześć wszystkim, Moja 12-miesięczna umowa 1 Gb / s dobiega końca z M1. Myślisz o przejściu na ten sam plan z Whizzcoms, ponieważ teraz M1 będzie mnie obciążać 10 USD więcej miesięcznie, ale zastanawiałem się, czy ktoś miał jakieś doświadczenie z Whizzcoms? Szczerze mówiąc, ogólnie rzecz biorąc, M1 jest świetny, ponieważ nie ma przestojów lub problemów technicznych, świetna prędkość dla Netflix, torrentowania i Skyping. Głównym problemem, jaki miałem z nimi, jest absolutna **** strata i pingowanie w grach. A teraz wędrują po cenie planu. Nie chcę umowy ani 24-miesięcznego abonamentu, więc nie mogę iść z innymi dostawcami: / Byłbym wdzięczny za wszelkie porady dzięki! Moja rada jest taka, czy działa dobrze dla Ciebie. Po prostu trzymaj się tego. Jeśli się nie zepsuł, nie naprawiaj go. Wysłane z aplikacją Fora iPhone XS Max HardwareZone Forums
Reply
#3

confusedsuitguy napisał: Cześć wszystkim, Moja 12-miesięczna umowa 1 Gb / s dobiega końca z M1. Myślisz o przejściu na ten sam plan z Whizzcoms, ponieważ teraz M1 będzie mnie obciążać 10 USD więcej miesięcznie, ale zastanawiałem się, czy ktoś miał jakieś doświadczenie z Whizzcoms? Szczerze mówiąc, ogólnie rzecz biorąc, M1 jest świetny, ponieważ nie ma przestojów lub problemów technicznych, świetna prędkość dla Netflix, torrentowania i Skyping. Głównym problemem, jaki miałem z nimi, jest absolutna **** strata i pingowanie w grach. A teraz wędrują po cenie planu. Nie chcę umowy ani 24-miesięcznego planu, więc nie mogę iść z innymi dostawcami: / Byłbym wdzięczny za wszelkie porady dzięki! Ya .. Plan bez dodatków to tylko 26 miesięcznie, a ja płacę Starfugs za 49,90. Przyznaję, że myślę o zmianie na whizzcom. Niestety, nie ma na nich żadnej recenzji i obawiam się, że to kolejna próba z podstępną obsługą. Wysłane z HUAWEI SHT-AL09 za pomocą GAGT
Reply
#4

Przełącz się zdecydowanie. Chyba że potrzebujesz programu zniżkowego lub domowej linii telefonicznej
Reply
#5

Dziękuję wszystkim za rady @kashix - szczerze, zgodziłbym się z tobą, gdyby nie absurdalny ping i strata. Robi się tak źle, że ledwo mogę grać! @ gld998 - Słyszałem, że Viewquest jest jedynym naprawdę okropnym dostawcą usług szerokopasmowych haha! Ale trochę się martwię, dlatego pytam tutaj @ alex22 - jakieś doświadczenie z mężczyzną z Whizzcoms? A może chcesz zmienić ze względu na cenę?
Reply
#6

confusedsuitguy napisał: Dziękuję wszystkim za rady @kashix - szczerze, zgodziłbym się z tobą, gdyby nie absurdalny ping i strata. Robi się tak źle, że ledwo mogę grać! @ gld998 - Słyszałem, że Viewquest jest jedynym naprawdę okropnym dostawcą usług szerokopasmowych haha! Ale trochę się martwię, dlatego pytam tutaj @ alex22 - jakieś doświadczenie z mężczyzną z Whizzcoms? A może chcesz zmienić ze względu na cenę? Whizzcomm to mały gracz jeżdżący w sieci Singtel, możesz spróbować la, ale sieć singtel nie mówi naprawdę nic lepszego niż m1 dla opóźnień w grze, chcesz, abyś mógł przejść do mojej publicznej, jak dotąd
Reply
#7

confusedsuitguy napisał: Dziękuję wszystkim za rady @kashix - szczerze, zgodziłbym się z tobą, gdyby nie absurdalny ping i strata. Robi się tak źle, że ledwo mogę grać! @ gld998 - Słyszałem, że Viewquest jest jedynym naprawdę okropnym dostawcą usług szerokopasmowych haha! Ale trochę się martwię, dlatego pytam tutaj @ alex22 - jakieś doświadczenie z mężczyzną z Whizzcoms? A może chcesz zmienić ze względu na cenę? Szczerze mówiąc, zmiana dostawcy usług internetowych nie pomoże, ponieważ wydajność głównych dostawców usług internetowych jest taka sama, ale inna.
Reply
#8

nigdy nie słyszałem o tym, że singtel jest najlepszy pod względem opóźnień w grach. wciąż pamiętam ich wysoki ping dla BF1 i trzymałem się od nich z daleka
Reply
#9

Kapish napisał: nigdy nie słyszałem o tym, że singtel jest najlepszy pod względem opóźnień w grach. wciąż pamiętam ich wysoki ping dla BF1 i trzymałem się od nich z daleka Właśnie zdałem sobie sprawę, że mój plan M1 to tylko 300 Mb / s - nie 1 GB / s - i było całkiem niezłe. Zadzwonili jednak, by powiedzieć mi, że podnoszą ceny z 39 do 49 USD. Whizzcoms - aktualna promocja wynosi 36 USD za 1 GBPS (w tym rabat w wysokości 2 USD miesięcznie). Dostajesz 700 Mb / s więcej za 13 USD mniej. Wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Może masz rację co do opóźnienia Singtel
Reply
#10

confusedsuitguy napisał: Właśnie zdałem sobie sprawę, że mój plan M1 to tylko 300 Mb / s - nie 1 GB / s - i było całkiem niezłe. Zadzwonili jednak, by powiedzieć mi, że podnoszą ceny z 39 do 49 USD. Whizzcoms - aktualna promocja wynosi 36 USD za 1 GBPS (w tym rabat w wysokości 2 USD miesięcznie). Dostajesz 700 Mb / s więcej za 13 USD mniej. Wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Może masz rację co do opóźnienia Singtel M1 500 mln to 29 USD, 1 Gb / s to 39 USD. Promuj na swojej stronie internetowej i już od dłuższego czasu. https://www.m1.com.sg/personal/home-broadband
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)