Acer XB271HU
#1

Cześć,   Czy ktoś wie o dowolnym miejscu, w którym ten monitor, Acer XB271HU, można zamówić w przedsprzedaży?   Wiem, że nie został jeszcze wydany, ale zgaduję, że powinienem móc zamówić w przedsprzedaży?   Dzięki.
Reply
#2

Jeszcze nie, stary. Może wypróbować preorder z ekstremalnego rozwiązania
Reply
#3

Alexleeweiqiang napisał: Jeszcze nie, stary. Może wypróbować preorder z ekstremalnego rozwiązania ok dzięki. Nie widzę tego monitora na liście zamówień w przedsprzedaży. Ale wysłałem im e-mail. Dzięki.
Reply
#4

Można kupić od t25njgn, a także sporo braci od niego. Możesz trochę zaoszczędzić, ja też patrzę na ten monitor!
Reply
#5

Alexleeweiqiang napisał: Można kupić od t25njgn, a także sporo braci od niego. Możesz trochę zaoszczędzić, ja też patrzę na ten monitor! Cześć, Nie mogę znaleźć członka o tej nazwie. Czy możesz udostępnić link? Czy ktoś wie również, jaką cenę możemy spodziewać się za ten monitor? Dzięki.
Reply
#6

jayz_sg napisał: Cześć, Nie mogę znaleźć członka o tej nazwie. Czy możesz udostępnić link? Czy ktoś wie również, jaką cenę możemy spodziewać się za ten monitor? Dzięki. Jego t258jgn. Sry Zakres powinien wynosić od 1000 do 1200?
Reply
#7

Nowy xb 27 dostępny w amazon liao !!!
Reply
#8

Alexleeweiqiang napisał: Nowy xb 27 dostępny w amazon liao !!! Facet z t258jgn nie odpowiedział na mojego premiera. Amazonka chyba nie jest wysyłana do Singapuru. Gdzie zamierzasz dostać się z bratem? Zastanawiam się, czy w przyszłym tygodniu program będzie miał czy nie? Słyszałem, że Asus Asus PG279Q będzie dostępny w przyszłym tygodniu w IT Show.
Reply
#9

Będzie potrzebował czasu, aby odpowiedzieć. Bez le. Wysyłka do sg. Wystarczy porozmawiać z cso, usuną opłatę za wysyłkę, jeśli taka istnieje.
Reply
#10

jayz_sg napisał: Facet z t258jgn nie odpowiedział na mojego premiera. Amazonka chyba nie jest wysyłana do Singapuru. Gdzie zamierzasz dostać się z bratem? Zastanawiam się, czy w przyszłym tygodniu program będzie miał czy nie? Słyszałem, że Asus Asus PG279Q będzie dostępny w przyszłym tygodniu w IT Show. Asus ROG Swift PG279Q w przyszłym tygodniu Acer Predator XB271HU w przyszłym roku do końca stycznia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)