WYDAJNOŚĆ SZEROKOPASMOWEGO WŁÓKNA STARHUB
#1

Cześć, jaka jest wydajność łącza szerokopasmowego Starhub? Jakieś opóźnienie podczas grania? Dobra prędkość przesyłania strumieniowego wideo? Użytkownik, proszę podziel się więcej na ten temat. Dzięki.
Reply
#2

Zawsze w dół ... najnowsza wersja sprzed kilku dni ... usługa internetowa NIE została jeszcze przywrócona ... pozostanie amk ..... Nie zastanawiałam się nigdy nad SH.
Reply
#3

Henry Ng napisał: Cześć, jaka jest wydajność łącza szerokopasmowego Starhub? Jakieś opóźnienie podczas grania? Dobra prędkość przesyłania strumieniowego wideo? Użytkownik, proszę podziel się więcej na ten temat. Dzięki. Twardy jak skała. Codziennie stream YouTube nie napotkał żadnych problemów. Musisz jednak wziąć pod uwagę 2 notoryczny problem od lat Starhub nie wiem / nie zadaje sobie trudu, aby to naprawić 1. DNS - Nie używaj Starhub DNS 2. MTU - 1398 nie 1500
Reply
#4

Steyr69 napisał: Zawsze w dół ... najnowsza wersja sprzed kilku dni ... usługa internetowa NIE została jeszcze przywrócona ... pozostanie amk ..... Nie zastanawiałam się nigdy nad SH. Z jakiego routera korzystasz? Czy używasz własnego routera? Czy używasz darmowy Google DNS, Open DNS czy Norton DNS?
Reply
#5

tungsten2 napisał: Twardy jak skała. Codziennie stream YouTube nie napotkał żadnych problemów. Musisz jednak wziąć pod uwagę 2 notoryczny problem od lat Starhub nie wiem / nie zadaje sobie trudu, aby to naprawić 1. DNS - Nie używaj Starhub DNS 2. MTU - 1398 nie 1500 Nigdy nie używam ISP DNS, używam Norton DNS. Zrozum, że mój router ASUS może być ponownie użyty w Starhub. Do jakiego MTU chodzi?
Reply
#6

Czasami mam tylko nadzieję, że Starhub kupi ponad M1 do 2020 roku, więc automatycznie zostanę użytkownikiem Starhub. Mój telewizor M1 również powinien działać na Starhub.
Reply
#7

Henry Ng napisał: Czasami mam tylko nadzieję, że Starhub kupi ponad M1 do 2020 roku, więc automatycznie zostanę użytkownikiem Starhub. Mój telewizor M1 również powinien działać na Starhub. Plsssss ŻADNY SPOSÓB! Telefon komórkowy M1 jest o wiele lepszy niż Suckhub. Kończę mój kontrakt na szerokopasmowe łącze sh i nie mogę się doczekać przejścia na m1 lub vq. Pui! Największy błąd mojego życia, subskrybując usługę sh 1gbps.
Reply
#8

Od lat jestem bardzo szczęśliwym użytkownikiem Internetu szerokopasmowego Starhub. Do tej pory tylko 2 razy dały mi problemy i zostało to naprawione w ciągu 1-2 dni. Prędkość jest dla mnie bardzo stabilna i spójna przez większość czasu. Międzynarodowa szybkość pobierania może osiągnąć średnio około 30 Mb / s-40 Mb / s przy użyciu menedżera pobierania. Mam plan 1 Gb / s i mieszkam w Jurong. Do przesyłania strumieniowego również nie ma problemu, chyba że jego wąskie gardło na serwerze zagranicznym, a nie z powodu starhub. Ogólnie oceni je 8/10.
Reply
#9

pangolin123 napisał: Od lat jestem bardzo szczęśliwym użytkownikiem Internetu szerokopasmowego Starhub. Do tej pory tylko 2 razy dały mi problemy i zostało to naprawione w ciągu 1-2 dni. Prędkość jest dla mnie bardzo stabilna i spójna przez większość czasu. Międzynarodowa szybkość pobierania może osiągnąć średnio około 30 Mb / s-40 Mb / s przy użyciu menedżera pobierania. Mam plan 1 Gb / s i mieszkam w Jurong. Do przesyłania strumieniowego również nie ma problemu, chyba że jego wąskie gardło na serwerze zagranicznym, a nie z powodu starhub. Ogólnie oceni je 8/10. Masz pracowników lub dział marketingu?
Reply
#10

mądrze napisał: Plsssss ŻADNY SPOSÓB! Telefon komórkowy M1 jest o wiele lepszy niż Suckhub. Kończę mój kontrakt na szerokopasmowe łącze sh i nie mogę się doczekać przejścia na m1 lub vq. Pui! Największy błąd mojego życia, subskrybując usługę sh 1gbps. Przykro mi to czytać. M1 jest w porządku, używam M1, ale teraz rozważam Starhub.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)