Klawiatura mechaniczna
#1

Cześć, planuję dostać klawiaturę mechaniczną, ostatnim razem, gdy lubiłem Cosair K70 RGB, myślę, że to $ 240 $   więc jaka jest teraz bardziej popularna klawiatura mechaniczna w porównaniu do Coasir K70?   Czy ktoś wie, gdzie można uzyskać najlepszą ofertę na cosair K70?
Reply
#2

Ducky Shine 6 lub Filco lor
Reply
#3

Wygląda na to, że Cosair K70 nie jest już twoją ulubioną klawiaturą. jestem ciekawy, co zmieniło twoją opinię na temat klawiatury K70 seveneleven napisał: Cześć, planuję dostać klawiaturę mechaniczną, ostatnim razem, gdy lubiłem Cosair K70 RGB, myślę, że to $ 240 $ więc jaka jest teraz bardziej popularna klawiatura mechaniczna w porównaniu do Coasir K70? Czy ktoś wie, gdzie można uzyskać najlepszą ofertę na cosair K70?
Reply
#4

Neptunes43 napisał: Wygląda na to, że Cosair K70 nie jest już twoją ulubioną klawiaturą. jestem ciekawy, co zmieniło twoją opinię na temat klawiatury K70 nadal jest moją ulubioną, ale chcę tylko wiedzieć, czy w ostatnich latach była lepsza klawiatura. K70 był już na rynku przez jakiś czas, prawda?
Reply
#5

Przepraszam za przejęcie, ktoś może polecić dowolną bezprzewodową klawiaturę mechaniczną do celów zawodowych? Wolisz pełnowymiarową klawiaturę (108 klawiszy?)
Reply
#6

jakiejś dobrej jakości klawiatura, która nie jest tak głośna jak niebieskie klawisze?
Reply
#7

Masa27 napisał: Przepraszam za przejęcie, ktoś może polecić dowolną bezprzewodową klawiaturę mechaniczną do celów zawodowych? Wolisz pełnowymiarową klawiaturę (108 klawiszy?) Filco .....
Reply
#8

batniss napisał: jakiejś dobrej jakości klawiatura, która nie jest tak głośna jak niebieskie klawisze? Fantom Tecware? Wysłane z Xiaomi MI 5S za pomocą GAGT
Reply
#9

Corsair też naprawdę nie ma walki
Reply
#10

Masz na myśli Majestouch Convertible 2? To japońska marka, prawda? Zdarza mi się w ten weekend. Jakieś miejsce na zarekomendowanie tego zakupu? Będzie w Hokkaido, Tokio i Osace. TIA royfrosty napisał: Filco .....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)