Który ISP 1Gbps wybrać, ViewQwest lub My Republic (wymagana rada)
#1

Cześć. Chciałbym poznać niektóre opinie ekspertów IT, byłych i obecnych subskrybentów VQ i MR, innych itp. Ponieważ zamierzam zarejestrować się w jednym z nich w ciągu tego tygodnia. Patrząc na niezawodność, stabilność i spójność. Twoja pomoc jest bardzo ceniona. Dziękuję Ci
Reply
#2

Jeśli budżet jest elastyczny, wybierz VQ
Reply
#3

Ben @ Galaxy napisał: Cześć. Chciałbym poznać niektóre opinie ekspertów IT, byłych i obecnych subskrybentów VQ i MR, innych itp. Ponieważ zamierzam zarejestrować się w jednym z nich w ciągu tego tygodnia. Patrząc na niezawodność, stabilność i spójność. Twoja pomoc jest bardzo ceniona. Dziękuję Ci niezawodny, stabilny i spójny w przypadku treści lokalnych lub zagranicznych? 1 Gb / s dotyczy tylko lokalnych?
Reply
#4

och, jeśli masz połączenie bezprzewodowe, możesz zapomnieć o osiągnięciu prędkości 1 Gb / s.
Reply
#5

huffie napisał: niezawodny, stabilny i spójny w przypadku treści lokalnych lub zagranicznych? 1 Gb / s dotyczy tylko lokalnych? Zarówno w przypadku treści lokalnych, jak i zagranicznych
Reply
#6

Jestem na MR od 2 lat i wciąż się liczy. Właśnie odnowiony. Występują tylko sporadyczne problemy z połączeniem, myślę, że raz lub dwa w ciągu tych 2 lat. W większości przypadków, jeśli zresetuję terminal lub router, problem zostanie rozwiązany. Może w większości przypadków uzyskać prędkość około 800-900 MB, używając kabla LAN przez 2 routery ASUS. Ale napotkałem problem z nimi, próbując odsunąć termin, kiedy pierwszy raz go uruchomiłem. I jeden problem z rozliczeniem po odnowieniu, ale rozwiązany dość szybko.
Reply
#7

cyrenic napisał: Jestem na MR od 2 lat i wciąż się liczy. Właśnie odnowiony. Występują tylko sporadyczne problemy z połączeniem, myślę, że raz lub dwa w ciągu tych 2 lat. W większości przypadków, jeśli zresetuję terminal lub router, problem zostanie rozwiązany. Może w większości przypadków uzyskać prędkość około 800-900 MB, używając kabla LAN przez 2 routery ASUS. Ale napotkałem problem z nimi, próbując odsunąć termin, kiedy pierwszy raz go uruchomiłem. I jeden problem z rozliczeniem po odnowieniu, ale rozwiązany dość szybko. Jeśli łączysz się bezprzewodowo przez Wi-Fi, jaka jest prędkość?
Reply
#8

Ben @ Galaxy napisał: Jeśli łączysz się bezprzewodowo przez Wi-Fi, jaka jest prędkość? Zależy od posiadanego routera, a urządzeniem z Wi-Fi jest wersja AC, N, G, B, A. Jeśli zarówno router, jak i urządzenie używają najlepszego prądu przemiennego, będzie wynosił 500 Mb / s +/-, N może około 100 +/- lub nawet mniej. O tak i musi być poniżej pasma 5 GHz.
Reply
#9

huffie napisał: niezawodny, stabilny i spójny w przypadku treści lokalnych lub zagranicznych? 1 Gb / s dotyczy tylko lokalnych? Internet dotyczy zarówno serwera, jak i klienta. Tylko wtedy, gdy serwer zagraniczny / lokalny może dostarczyć do 1 Gb / s, nie będzie problemów z uzyskaniem do 1 Gb / s. W przeciwnym razie, bez względu na subskrybowaną prędkość, zawsze będzie ograniczona maksymalna prędkość, którą może zapewnić serwer.
Reply
#10

Ben @ Galaxy napisał: Jeśli łączysz się bezprzewodowo przez Wi-Fi, jaka jest prędkość? Nie pamiętam, ale myślę, że ponad 200 MB z RT-A66U i iPhone'em 6. Nie testowałem przez jakiś czas, ponieważ moje intensywne użytkowanie odbywa się za pośrednictwem sieci LAN. Sprawdzam i daję znać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)