Budowanie nowej platformy
#1

Hej, chłopaki, w końcu po bardzo długim oczekiwaniu na premierę płyty głównej z kawowym jeziorem serii H, nadszedł czas, abym zbudował nowy sprzęt.   Czy to dobra specyfikacja? Cena według listy Fuwell i nie dodawana w obudowie.   Głównie do lekkich gier zaoszczędzi, aby w przyszłości uzyskać GTX1080.   Proszę doradź     Asus ROG Strix H370-I Gaming 3,0 GHz - 547,00 USD Samsung 860 EVO M.2 - 500 GB - 239,00 USD Corsair Vengeance LPX 2666MHz CL16 - 289,00 USD CMaster V750 750W 80+ Gold - 169,00 $   Myślenie o otrzymaniu wszystkich części i obudowy za jednym razem, niż uzyskanie części po części. Lub który sklep ma lepszą cenę?
Reply
#2

Poczekaj na Ryzen 2
Reply
#3

Nie interesuje mnie AMD
Reply
#4

Pearce napisał: Nie interesuje mnie AND Dlaczego dyskryminować według marki?
Reply
#5

Shahmatt napisał: Dlaczego dyskryminować według marki? Ponieważ wszyscy mają różne preferencje. Nie ty
Reply
#6

Pearce napisał: Ponieważ wszyscy mają różne preferencje. Nie ty Dla technologii niezupełnie. Jeśli coś jest dobre, kupuję bez względu na markę. Tech to technika. Osobą, której służy, jesteś ty. Jeśli dyskryminujesz według marki, możesz nie uzyskać tego, co najlepsze. Trochę różni się od odzieży, zegarka, samochodu itp., Dla których wygląd może mieć dla niektórych znaczenie.
Reply
#7

Shahmatt napisał: Dla technologii niezupełnie. Jeśli coś jest dobre, kupuję bez względu na markę. Tech to technika. Osobą, której służy, jesteś ty. Jeśli dyskryminujesz według marki, możesz nie uzyskać tego, co najlepsze. Trochę różni się od odzieży, zegarka, samochodu itp., Dla których wygląd może mieć dla niektórych znaczenie. Masz na myśli, że powinienem wybrać AMD, a używasz AMD?
Reply
#8

Pójdę po amd, gdy wyjdzie Ryzen 2
Reply
#9

Pearce napisał: Masz na myśli, że powinienem wybrać AMD, a używasz AMD? Buduję z AMD, ale wciąż niekompletny. Nie jestem pewien, czy Twój przypadek użycia jest odpowiedni. Zastanawiam się tylko, dlaczego odrzucasz technologię z powodu marki. Ponieważ chcesz kupić układ GPU, możesz rozważyć Coffee Lake lub przyszły Ryzen 2. Jeśli jesteś zadowolony tylko z lekkich i średnich gier i nie zależy ci na GPU, możesz rozważyć APU Raven Ridge i zaoszczędzić pieniądze.
Reply
#10

Shahmatt napisał: Buduję z AMD, ale wciąż niekompletny. Nie jestem pewien, czy Twój przypadek użycia jest odpowiedni. Zastanawiam się tylko, dlaczego odrzucasz technologię z powodu marki. Ponieważ chcesz kupić układ GPU, możesz rozważyć Coffee Lake lub przyszły Ryzen 2. Jeśli jesteś zadowolony tylko z lekkich i średnich gier i nie zależy ci na GPU, możesz rozważyć APU Raven Ridge i zaoszczędzić pieniądze. Budujesz AMD, ale nie Intel? Czy zatem dyskryminujesz dane wywiadowcze? Nie jestem zapalonym graczem i raczej nie mam dużo czasu na grę. Powoli będę inwestować w GTX1080, a potem sprzęt VR
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)