Wkrótce wygasa pakiet domowy z włókna ST
#1

Po prostu uświadom sobie, że mój kontrakt ST 200 Mb / s wkrótce wygasa, nie jest to demon prędkości i jestem całkiem zadowolony z prędkości. Zastanawiasz się, co ST zaoferuje teraz, aby zatrzymać klienta?   Nie potrzebujesz instalacji ani sprzętu, nie przejmuj się pozostaniem na ST. Chociaż M1 wydaje się oferować całkiem niezłą ofertę w wysokości 29 USD miesięcznie przy innych mnóstwie gratisów.   Dzięki
Reply
#2

Może chcesz zadzwonić do działu przechowywania 1688
Reply
#3

Żadne, mogą po prostu popchnąć Cię do 300 Mb / s w 3 miesiące za darmo.
Reply
#4

mój pakiet światłowodowy ST 200m wygasł już rok. -i właśnie odnowiłem 300mb światłowodowy pakiet rozrywkowy + za 31,90 USD GST, ale nie dali mi mobilnego łącza szerokopasmowego 500 Mb -i otrzymał 50% zniżki na rodzinny pakiet rozrywkowy u.p. 23,90 USD za rok i 2 lata zrzeczenia się konfiguracji urządzenia HD (w górę 4,90 USD) więc w zasadzie wydaje mi 31,90 USD + 11,95 USD = 43,85 USD GST miesięcznie przez pierwszy rok, a następnie 55,80 USD na drugi rok. nie wiem, czy to dobra okazja, ponieważ nie mam dodatkowego mobilnego bb. P.S .: Nadal dostaję nowy modem i nowy telewizor, ponieważ są stare i wadliwe.
Reply
#5

tech_oasis napisał: Po prostu uświadom sobie, że mój kontrakt ST 200 Mb / s wkrótce wygasa, nie jest to demon prędkości i jestem całkiem zadowolony z prędkości. Zastanawiasz się, co ST zaoferuje teraz, aby zatrzymać klienta? Nie potrzebujesz instalacji ani sprzętu, nie przejmuj się pozostaniem na ST. Chociaż M1 wydaje się oferować całkiem niezłą ofertę w wysokości 29 USD miesięcznie przy innych mnóstwie gratisów. Dzięki Odnowiłem około IT Show Time. Połączenie 1 GB, bezpłatne 3 miesiące NetFlix, 500 MB danych mobilnych i 6 miesięcy bezpłatnie (umowa na 24 miesiące). Weź udział w 6 miesiącach bezpłatnie, płacąc około 52 USD miesięcznie. (był również na 200 MB i płacił 49,00 $ / miesiąc) Sprawdź tę stronę, aby zobaczyć ofertę dla Ciebie. singtelshop.com/fibrehomerecon/FibreHomeBundle-recontract.jsf
Reply
#6

arphamdb89 napisał: mój pakiet światłowodowy ST 200m wygasł już rok. -i właśnie odnowiłem 300mb światłowodowy pakiet rozrywkowy + za 31,90 USD GST, ale nie dali mi mobilnego łącza szerokopasmowego 500 Mb -i otrzymał 50% zniżki na rodzinny pakiet rozrywkowy u.p. 23,90 USD za rok i 2 lata zrzeczenia się konfiguracji urządzenia HD (w górę 4,90 USD) więc w zasadzie wydaje mi 31,90 USD + 11,95 USD = 43,85 USD GST miesięcznie przez pierwszy rok, a następnie 55,80 USD na drugi rok. nie wiem, czy to dobra okazja, ponieważ nie mam dodatkowego mobilnego bb. P.S .: Nadal dostaję nowy modem i nowy telewizor, ponieważ są stare i wadliwe. jak udaje ci się odnowić według tych stawek? Wysłali ci list czy zadzwoniłeś do ich przechowalni? Zajmę się również, jeśli zaoferują mi takie same stawki jak twoje
Reply
#7

Mam plan rodzinny ST Fibre Entertainment 500 MB + mioTV. Wczoraj właśnie dostałem pocztówkę od ST, z informacją, że od 31 marca 2016 r. Zaktualizuję mój światłowód szerokopasmowy do 1 Gb / s.
Reply
#8

Zapomnij o Singtel. Właśnie wyrzuciłem Singtel po wygaśnięciu umowy i poszedłem do innego dostawcy Zapłaciłem tyle za moje 500 Mb / s, mimo że jestem klientem wielu linii.
Reply
#9

Przeprowadziłem się do M1 1Gb podczas pokazu IT. Liczę, że zaoszczędzę więcej. Cena nie spadnie. Dostanę rzeczy, których nie potrzebuję. Zwrot mojego STB w przyszłym tygodniu.
Reply
#10

AdnexCC napisał: Zapomnij o Singtel. Właśnie wyrzuciłem Singtel po wygaśnięciu umowy i poszedłem do innego dostawcy Zapłaciłem tyle za moje 500 Mb / s, mimo że jestem klientem wielu linii. Który isp?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)