Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy potrzebujesz wyłączyć ONT?
#1

Witam wszystkich, niedawno zmieniłem się na światłowód i zastanawiam się, czy wyłączenie / włączenie ONT wpływa na żywotność ONT? Czy zepsuje ONT, jeśli zostawiam go codziennie?   W tej chwili po prostu wyłączam router, gdy nie jest używany, i pozostawiam włączony ONT.
Reply
#2

Mam włączony ONT od 2012 roku, z około 2-3 ponownymi uruchomieniami. Jak dotąd żaden problem.
Reply
#3

ONT 2 lata bez przerwy brak ponownego uruchomienia ...
Reply
#4

ohmygod1986 napisał: ONT 2 lata bez przerwy brak ponownego uruchomienia ... Wyłączam co noc około 11 przez ostatnie 2 lata +.
Reply
#5

jeśli nie używasz ONT do cyfrowego głosu, to nie widzę problemu z wyłączeniem go w nocy. Dzięki temu czasami pomaga również odświeżyć twój adres IP od twojego dostawcy usług internetowych (zakładając, że nie masz stałego adresu IP).
Reply
#6

Ocal ziemię Wyłączaj urządzenia elektryczne, gdy nie są używane.
Reply
#7

ayeong napisał: jeśli nie używasz ONT do cyfrowego głosu, to nie widzę problemu z wyłączeniem go w nocy. Dzięki temu czasami pomaga również odświeżyć twój adres IP od twojego dostawcy usług internetowych (zakładając, że nie masz stałego adresu IP). Ahhh prawie zapomniałem, że używam mojego ONT do cyfrowego głosu! Słuchanie tutaj ludzi wydaje się, że nie będzie żadnego problemu, nawet jeśli go nie wyłączę! Dziękujemy za odpowiedź wszystkim!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)