Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy nowy amp GPU będzie miał raytracing?
#1

pomimo całej nienawiści do RTX wydaje mi się, że wygląda całkiem ładnie, sprawia, że gra wygląda o wiele bardziej realistycznie   Problemem jest to, że cena jest kilka razy poza moim budżetem   czy będą mogli włączyć ray tracing dla swojego nowego GPU? A kiedy według ciebie zaczniemy widzieć procesor ray tracingu 1080p 60fps za 300 $?
Reply
#2

Niemożliwe, może w roku 2024+. Wątpię, że wielu zauważy RT w BF5 podczas gry. Wykonaj test podwójnie ślepej próby, większość ludzi nawet nie będzie wiedziała, że w grze akcji jest większy „realizm”. Głupotą jest również płacenie kilku tysięcy dolarów za grę w rozdzielczości 1080p @ 60 w / RT, gdy można grać w natywnej rozdzielczości 4K @ 60 + bez RT. Ostry i ostry kontra rozmazany na ekranie o rozdzielczości 4K ... Wdrożenie jest teraz tak złe, że wprowadzono mnóstwo hałasu, próbując go zoptymalizować.
Reply
#3

nowa amd vega 2 w 2019 roku będzie szansą na technologię śledzenia promieni w wysokości 300 USD / 400 USD (:
Reply
#4

Łotrzyk napisał: Niemożliwe, może w roku 2024+. Wątpię, że wielu zauważy RT w BF5 podczas gry. Wykonaj test podwójnie ślepej próby, większość ludzi nawet nie będzie wiedziała, że w grze akcji jest większy „realizm”. Głupotą jest również płacenie kilku tysięcy dolarów za grę w rozdzielczości 1080p @ 60 w / RT, gdy można grać w natywnej rozdzielczości 4K @ 60 + bez RT. Ostry i ostry kontra rozmazany na ekranie o rozdzielczości 4K ... Wdrożenie jest teraz tak złe, że wprowadzono mnóstwo hałasu, próbując go zoptymalizować. Tak, ale nie z powodu samego sprzętu. Ten brak wydajności wynika raczej z braku wsparcia dla programistów. Jest to niezbędne „zło”, aby tak rzec, aby rozpocząć kulkę od trendu RTX i zmusić programistów do opracowania gier, które są skoncentrowane na RTX. Daj temu kolejne dwa lata, a zobaczymy, jak nayayayers śpiewa inną melodię, kiedy zaczniemy tworzyć gry, które mogą lepiej zoptymalizować technologię RTX LOL. @TS nr Gówniane cykle i technologia GPU AMD są tak daleko w tyle, że nawet jeszcze nie dogonili serii Nvidii 10, a ich 590 STILL jest słabszy niż 1070. Minie może nawet 5 lat, zanim dinozaury wymyślą Karta równoważna serii 20. Idk wtf amd myśli w tym momencie. Ich karty są nowsze, ale wciąż taktowane o wiele wolniej i słabiej, ale w kiepskim przedziale cenowym. Czy ich badania i rozwój są tak złe w produkcji GPU? Mam na myśli, że seria 10 pojawiła się w 2016 roku. Minęło prawie trzy krwawe lata, aby wyjść z NIEKTÓRYMI kartami konsumenckimi, które mogłyby odpowiednio rywalizować z serią 10, a jednak rzeczy takie jak GTX 1080 są wciąż niezrównane.
Reply
#5

Najprawdopodobniej amd nie ma mocy budżetowej nvidii, a ich cel różni się od nvidii. Nie pomaga to, gdy górnicy kupują swoje karty bardziej niż NVIDIA. Kosztowało to wymknięcie się spod kontroli, a amd nie dostaje dodatkowych $$, które trafiają do detalistów. To sprawia, że wielu ludzi gromadzi się na kartach NVIDIA ze względu na śmieszną cenę. Istnieje nadzieja, że Navi GPU wygląda na bardziej konkurencyjnego, szczególnie teraz, gdy przemysł wydobywczy praktycznie wyginął.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)