Potrzebujesz pomocy na PC. System potrzebuje około minuty na wykrycie zasilania
#1

Cześć,   Zastanawiałem się, czy ktokolwiek mógłby doradzić, który składnik jest przyczyną problemu.   Stoję w obliczu tego problemu, w którym po włączeniu zasilania w gniazdku ściennym system wykrywa, że włączyłem prąd, zanim będę mógł nacisnąć przycisk zasilania. Powolność można zaobserwować, gdy przycisk zasilania nie reaguje w ciągu pierwszych 1 minut i brak diody LED wskazującej, że jest zasilany.   Myślę, że to albo zasilacz, albo płyta główna.   Z góry dziękuję.   * Edytowane, aby było bardziej przejrzyste *
Reply
#2

Czy próbowałeś innych gniazdek?
Reply
#3

Sprawdź połączenie obudowy z panelem przednim na płycie głównej.
Reply
#4

Kamalraj07 napisał: Czy próbowałeś innych gniazdek? Jest podłączony do zestawu 4, więc drugi monitor i głośnik włączą się natychmiast. Spróbuję jutro. Dzięki. jtjt00 napisał: Sprawdź połączenie obudowy z panelem przednim na płycie głównej. Ale płyta główna nie jest zasilana. Gdy zobaczę, jak dioda LED na GPU świeci (płyta główna bez diody LED), mogę natychmiast włączyć zasilanie.
Reply
#5

spróbuj zewrzeć styki zasilania na płycie głównej. fani powinni natychmiast zacząć wirować. jeśli nie można usunąć wadliwego GPU.
Reply
#6

Kamalraj07 napisał: Czy próbowałeś innych gniazdek? Nie mam teraz żadnego innego gniazdka, ale zamieniłem go na przedłużacz, to nie robi różnicy. jtjt00 napisał: Sprawdź połączenie obudowy z panelem przednim na płycie głównej. yusoffb01 napisał: spróbuj zewrzeć styki zasilania na płycie głównej. fani powinni natychmiast zacząć wirować. jeśli nie można usunąć wadliwego GPU. Przycisk zasilania obudowy nie jest uszkodzony, o ile wiem, nie ma zasilania całego systemu.
Reply
#7

kup nowe psu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)