Potrzebuję pomocy w zakresie moich opcji
#1

Więc moje obecne specyfikacje 6yo PC są następujące:   Procesor: i5 3470 Karta graficzna: AMD Radeon HD 7800 Series RAM: DDR3 4 GB Mobo: ASRock Z77 Pro3 Zasilacz to:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Dysk SSD 100 GB nadal działa poprawnie.   Chcę sprawić, by był w stanie zagrać w podstawową grę, być może dota 2 w rozdzielczości 1080p lub szybko uruchomić Football Managera. W tej chwili myślę o najtańszej opcji, aby dodać więcej pamięci RAM DDR3, lub wydać nieco więcej na korzystanie z pamięci DDR4, co oznacza, że moje mobo też musi się zmienić. Czy jest drastyczna poprawa w podjęciu którejkolwiek z tych opcji, czy też muszę wymienić więcej części?
Reply
#2

4 GB pamięci RAM nie będzie go ciąć. Potrzebujesz minimum 8 GB, najlepiej 16 GB, około 100 do 130 USD. Aktualizacja procesora do i7-3770K będzie kosztować kolejne 130 do 150 USD. Lepiej będzie sprzedać procesor + MB + 4 GB i wybrać nową wersję Ryzen.
Reply
#3

Koenig168 napisał: 4 GB pamięci RAM nie będzie go ciąć. Potrzebujesz minimum 8 GB, najlepiej 16 GB, około 100 do 130 USD. Aktualizacja procesora do i7-3770K będzie kosztować kolejne 130 do 150 USD. Lepiej będzie sprzedać procesor + MB + 4 GB i wybrać nową wersję Ryzen. może sprzedać gdzie sia wszystkie kiepskie nadużywane części lol hmm ok, więc kopiowanie tego, co wspomnieli inni, jeśli wybiorę następną kompilację Ryzen 3 2200G ASRock A320M HDV R4.0 G.Skill Ripjaws V 2666MHz 2x8GB (CL15) DDR4 reszta może nadal używać? GPU stanie się zbędna, prawda?
Reply
#4

Tak, możesz korzystać z reszty, dopóki nie poczujesz potrzeby aktualizacji. Karta graficzna jest przestarzała, ale nadal można jej używać, o ile odpowiada ona Twoim potrzebom.
Reply
#5

Dodaj 4 GB pamięci RAM DDR3 z drugiej ręki za 25-30 USD od Carousell i nazwij to dzień, 8 GB wystarcza dla większości zwykłych użytkowników. Wystarczająco dobre dla dota 2 1080p / menedżera piłkarskiego. W przypadku dota 2 można dostosować ustawienia wideo selektywnie, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę, jednocześnie minimalizując spadek jakości w grach. http://www.logicalincrements.com/gam...2#bestsettings Albo to, albo sprzedaj wszystko i zacznij od nowej wersji. Ale osobiście nie lubię oceniania bocznego dla podobnej nowej wersji, gdy stara wersja działa dobrze. Raczej uaktualnię do 6c12t ryzen 2600 lub po prostu pozostanę przy obecnej konfiguracji, dopóki mobo nie zginie i sprzedam tanio drugą kartę cpu + ram (jeśli jest to zasilacz, kupię tylko nowy zasilacz i będę go ożywił do budowy do mobo umiera i użyj go ponownie przy nowej wersji).
Reply
#6

Używam 3470 przez ostatnie 7 lat. Procesor jest nadal bardzo zdolny. Ostatnio zaktualizowałem specyfikacje do: 16 GB pamięci RAM Sapphire rx580. Samsung EVO 500GB SSD. Większość gier działa w ultra ustawieniach 1080p. Planuje używać go, dopóki mobo nie umrze, a jego średnie zużycie wynosi 5 lat.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)