Zdobądź się dzięki HomePlug AV2 600 Mbps
#1

Zamierzam wypróbować dziś Sineoji 600 Mbps Homeplug AV2 na moim światłowodowym łączu szerokopasmowym M1 300 Mb / s, dziś pożyczam go ..   Mój ONT jest w kuchni z moim routerem Asus RT-N56U, do którego podłączę złącze domowe 600 Mb / s, a drugi koniec do mojego pokoju.   Zrobię test prędkości i zobacz przepustowość ...
Reply
#2

Dave27 napisał: Zamierzam wypróbować dziś Sineoji 600 Mbps Homeplug AV2 na moim światłowodowym łączu szerokopasmowym M1 300 Mb / s, dziś pożyczam go .. Mój ONT jest w kuchni z moim routerem Asus RT-N56U, do którego podłączę złącze domowe 600 Mb / s, a drugi koniec do mojego pokoju. Zrobię test prędkości i zobacz przepustowość ... OK, oto moja łączność. Kuchnia z gniazdem domowym 600 Mbps podłączonym do mojego routera Asus. Druga wtyczka Homeplug do mojej sypialni łączy się z komputerem za pomocą karty Gigabit LAN. Przeprowadzono test prędkości przy podłączonej parze Homeplug 600 Mb / s: Prędkość pobierania 267 Mb / s .. Pobrano również 1 GB za pośrednictwem Download Managera, 30 MB / s. Przesyłaj strumieniowo przez YouTube w rozdzielczości 1440p, bez roztrzęsienia.
Reply
#3

Cena £? gdzie kupić??
Reply
#4

właśnie tego szukasz gdzie / ow dużo pls
Reply
#5

SIC na cenę i gdzie dostać proszę!
Reply
#6

Po południu byłem w Challenger Funan, widziałem pełną kategorię Sineoji Homeplugs, ale nie byłem jeszcze w stanie znaleźć AV2 600 Mbps. Sprawdzę u mojego krewnego, skąd go wziął i zaktualizuję was, faceci. Cholera, muszę zwrócić ten homeplugs mojemu krewnemu w ten weekend.
Reply
#7

dzięki stary, czekam na twoje dobre wieści już wkrótce!
Reply
#8

Zrobiłem dziś test prędkości pobierania z 600 Mbps AV2 Homeplug. Cudownie, co więcej mogę powiedzieć? Nigdy więcej bezprzewodowego połączenia dla mnie Szybkość pobierania: 293 Mb / s, Szybkość wysyłania około. 287 Mb / s
Reply
#9

z grubsza, jak daleko od siebie są te dwa adaptery? mogę przetestować z 1 ~ 2 dodatkową lokalizacją? TIA! Dave27 napisał: Zrobiłem dziś test prędkości pobierania z 600 Mbps AV2 Homeplug. Cudownie, co więcej mogę powiedzieć? Nigdy więcej bezprzewodowego połączenia dla mnie Szybkość pobierania: 292 Mb / s, Szybkość wysyłania około. 284–287 Mb / s Szybkość przesyłania za pośrednictwem Download Managera przy rozmiarze pliku 1 GB: 36 MB / s
Reply
#10

Jeśli to naprawdę działa, jak wspomniałeś, kupię 2 pary i anuluję mój plan uzyskania kilku routerów AC. Wygląda obiecująco w porównaniu do Aztech Homeplugs, ale nadal jestem sceptyczny, chyba że kilku kolejnych użytkowników go przetestuje. Czasami, jeśli to prawda, że brzmi dobrze, to tak naprawdę nie jest to prawda. Wcześniej zrezygnowałem z wtyczek homeplugs, ale mogę wypróbować ten produkt, jeśli recenzje są naprawdę dobre.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)