Czas resetowania Razer Huntsman's Switch + Keychattering
#1

Zastanawiam się nad zdobyciem Razer Huntsman dla nowych optomechanicznych fioletowych przełączników do gry w Tetris.   Z tego, co wiem, jest lekki, ma małą odległość przesuwu, szybkie uruchamianie, klikalny, dotykowy i wolny od wahań. Jego cięższe klawisze, takie jak spacja i shift, również wydają się używać lepszych stabilizatorów w porównaniu do Cherry, co nie sprawia, że jest papkowaty.   Słyszałem również, że rozwiązuje to problem „histerezy”, w której teraz punkt aktywacji jest taki sam jak punkt zerowania.   Jednak kiedy poszedłem do sklepu, aby go przetestować, dowiedziałem się, że aby klawisz mógł kliknąć ponownie po naciśnięciu, musisz podnieść palce do punktu kliknięcia, zanim będziesz mógł ponownie nacisnąć .   Próbka nie została podłączona do komputera, więc nie mogę jej przetestować, sprawdzając, czy mogę „poruszać” przełącznikiem kluczykowym, tak aby moje podwójne lub potrójne stukanie było poniżej punktu „kliknięcia / dotykania”, aby sprawdzić, czy klucz może kontynuuj rejestrowanie pras, tak jak w moich przełącznikach prędkości MX.   Dlatego martwię się o podwójne stuknięcia, które są potrzebne dla Tetris.   Dlatego mam 2 pytania:   1) Czy mogę wiedzieć od osób, które korzystały z tej klawiatury, czy naciśnięcia klawiszy nadal rejestrują się po prostu przez „poruszanie się” poniżej punktu „kliknięcia / dotykania”, jak wspomniano powyżej?   2) Również inne pytanie: mój K65 Corsair Rapidfire cierpi na pękanie klawiszy z kilku klawiszy (klawisze rejestrują się dwukrotnie po naciśnięciu raz. Czy Razer Huntsman ma jakieś problemy z keychatteringiem?   Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)