Poważny problem płyty głównej
#1

Moja płyta główna asrock h170m pro4, samo mobo całkowicie nie może wyświetlić alr podczas ponownego uruchamiania komputera, moje mobo nie może czasami odbierać sygnału z wyświetlacza GPU. dlatego nie wyświetla się po ponownym uruchomieniu com. Pierwsze uruchomienie czasem też miało opóźnienie FPS .. trzeba ponownie uruchomić com, a następnie naprawić. Włączanie wielu problemów również przez większość czasu opóźnienia podczas uruchamiania oznacza, że potrzebujesz przytrzymać przycisk zasilania lub spam, a następnie przycisk się włączy. Nawet RMA moje psu wysyłają mi zupełnie nowe psu, próbuję też dostać problem z zasilaniem. Ale próbowałem zastrzelić mobo bez zwłoki. Chciałbym zapytać, czy jeśli wyślę do firmy producenta (asview), wymienią się oni na miejscu?
Reply
#2

Nadal masz gwarancję? Czy to jest nowe? Czy działało to wcześniej? Jaki był twój ostatni krok przed wystąpieniem tego problemu? Wysłane z Asus ME173X za pomocą GAGT
Reply
#3

Nadal w ramach gwarancji 10 miesięcy więcej niż gwarancja nie więcej Działało od daty zakupu i przez cały czas nie zdawałem sobie sprawy, że to problem mobo Ostatni krok ard kilka miesięcy po dacie zakupu startup powoli ma problem. Ale zastrzelony przez mobo bezpośrednio nie ma żadnego problemu. Zmień zupełnie nowe psu ten sam problem Problem teraz się pogarsza, obawiam się, że kiedy go tam wyślę, testują i nie powiedzą żadnego problemu.
Reply
#4

Spróbuj ponownie osadzić kartę graficzną lub przetestować inną kartę, aby zawęzić kartę graficzną lub mobo
Reply
#5

Po prostu RMA MB
Reply
#6

Potwierdzam, że gpu nie ma problemu, reseat u mojego przyjaciela mobo na 1 tydzień zrestartuj wszystkie te całkowicie bez problemu
Reply
#7

Koenig 168 napisał: Po prostu RMA MB Obawiam się, że mówią, że nie może… to jest problem. Jak przekonać ich, że to naprawdę problem mobo
Reply
#8

Obejrzyj wideo lub pokaż im. Następnie przenieś swoje mobo + cpu + barana na bok i poproś o sprawdzenie Wysłane z Ostatecznie niezbanowanego za pomocą GAGT
Reply
#9

Dzwonię do ich biura, że nie odbierali telefonu
Reply
#10

Jest to kłopotliwe, ale najlepiej obniżyć pulpit, aby mogli go przetestować.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)