Wymagane zalecenie dotyczące nowego zestawu
#1

Cześć chłopaki, tak długa historia… Mój komputer wisi jak zawsze po wielokrotnym wyłączaniu / włączaniu. W stanie uruchomić się z ekranu pulpitu, ale potem zawiesić się. Problem utrzymywał się przez ostatni tydzień.   Planuje zakup nowego sprzętu zamiast SLS, ponowne użycie GPU, HDD i SSD (jeśli nie jest uszkodzony)   Najczęściej używa się odtwarzacza nox (Lineage2), surfowania w sieci, oglądania animacji i strumieniowych transmisji wideo na żywo. Budżet 1k, proszę polecić odpowiednie części .. Nie ma potrzeby fantazyjnego RGB .. Dziękuję !!
Reply
#2

Możesz najpierw dowiedzieć się, co jest przyczyną problemu?
Reply
#3

Mój przyjaciel powiedział mi, że występuje problem z pamięcią RAM, dyskiem twardym lub dyskiem SSD. Próbowałem też użyć tej twardej gumki do wycierania płyty kijka RAM, ale też nie ma sensu. W każdym razie nie był to mój pierwszy problem z tym sprzętem, najpierw wadliwy był przycisk zasilania, a potem GPU. Obaj zastąpili teraz ten nowy problem .. pekcek liao .. przechodząc 4 lata liao ten sprzęt
Reply
#4

Nie sądzę, że potrzebujesz dyskretnego procesora graficznego do tych przypadków użycia. Możesz dostać platformę za mniej niż 1k. Ale w każdym razie, czy planujesz być może zmniejszenie swojej maszyny? Może to być dobry moment na zakup maszyny o rozmiarze ITX, ponieważ jej użycie jest raczej mało intensywne.
Reply
#5

Fatfool napisał: Nie sądzę, że potrzebujesz dyskretnego procesora graficznego do tych przypadków użycia. Możesz dostać platformę za mniej niż 1k. Ale w każdym razie, czy planujesz być może zmniejszenie swojej maszyny? Może to być dobry moment na zakup maszyny o rozmiarze ITX, ponieważ jej użycie jest raczej mało intensywne. Obudowa ITX wydaje mi się raczej niewielka ...
Reply
#6

Speedy007 napisał: Pierwszy i najważniejszy krok, zdobądź zasilacz evga g3, aby chronić swój sprzęt. Dlaczego tak jest
Reply
#7

Jakieś porady na temat moich ofert na nowy sprzęt? Procesor + Mobo: i5 7400 + Asrock H110M HDV (354 USD) RAM: CRUCIAL 2400 MHZ CL16 (8 GB x 1 szt.) CT8G4DFS8213 (123 USD) Zasilacz: EVGA G3 SERIES 550 W ZŁOTO (159 USD) HDD: WESTERN.D 1 TB NIEBIESKI 64 MB SATA3 (70 USD) SSD: SAMSUNG EVO 850 250 GB SSD (149 USD) SPRAWA: TECWARE EDGE TG ATX (75 USD) System operacyjny: Windows 10 Home Premium (159 USD) Całkowity koszt: 1089 USD Ceny podane z PCThemes. GPU: Ponownie użyj Zotac GTX 1050 2 GB.
Reply
#8

Możesz dostać i3-8100 z mobo za około 10 USD więcej, prawdopodobnie warto Wysłane z Xiaomi MI A1 za pomocą GAGT
Reply
#9

Zasilacz EVGA 150 USD jest PRZEKROCZONY Aby uzyskać specyfikację zestawu, po prostu zdobądź dowolny zasilacz <100 USD Nawet 49 USD / 59 USD / 69 USD / 79 USD już może. To tak, jakby nakazać wątkownikowi, aby przeszyfrował 64 GB DDR4-4000 Ram tylko po to, żeby zagrać w CSGO / DOTA2. Również 2x4GB Ram
Reply
#10

leehuaqing napisał: Obudowa ITX wydaje mi się raczej niewielka ... Tak, to jest cel. Następnie możesz zwolnić miejsce na inne rzeczy. Gorąco polecam tę trasę, jeśli twoje wymagania nie są wysokie Są też duże przypadki ITX, jeśli chcesz je w jakiś sposób http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-Shift-X.html Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Tak tam na górze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)