Mobo up ciężarówka?
#1

Cześć chłopaki   Obecnie używa i3470 w połączeniu z asrock Pro 3 i 8 GB gskill ram. Wydaje się, że gry nie działają dobrze (ponieważ na moim komputerze zawiesza się w połowie, gdy gra i muszę za każdym razem restartować) Czasami, gdy jestem na komputerze, przechodzi do pustego ekranu i muszę tu i tam dostosować swoją kartę. Próbowałem zmienić ram, psu i uaktualnić do nowej karty, ale wciąż jest taka sama ... Również sformatowana. Nie oc Btw. Surfowanie po Internecie jest w porządku (chociaż czasami wideo zawiesza się do dziwnych zielonych łez lub nawet zawiesza się i muszę ponownie uruchomić). Jedyne, czego nie zmieniłem, to moje mobo, które moim zdaniem jest najbardziej kłopotliwe i nieobjęte gwarancją.   Czy czas na aktualizację? Planował tahan do zen 2.   Wysłane z HUAWEI BLA-L29 za pomocą GAGT
Reply
#2

Sprawdź, czy wentylator procesora nie zaczyna się zawodzić, a procesor się przegrzewa.
Reply
#3

Doświadczyłem czegoś podobnego z moją konfiguracją AMD Athlon 64 i było spowodowane przez procesor.
Reply
#4

watzup_ken napisał: Doświadczyłem czegoś podobnego z moją konfiguracją AMD Athlon 64 i było spowodowane przez procesor. Znaczy cpu up ciężarówka? Wysłane z HUAWEI BLA-L29 za pomocą GAGT
Reply
#5

oddbasket napisał: Sprawdź, czy wentylator procesora nie zaczyna się zawodzić, a procesor się przegrzewa. Zmieniłem też wentylator procesora + używając cm hyper 212 Wysłane z HUAWEI BLA-L29 za pomocą GAGT
Reply
#6

Po prostu zmień mobo. Wygląda na problem z mobo. Taobao ma dużo taniej płyty LGA 1155.
Reply
#7

undead102 napisał: Po prostu zmień mobo. Wygląda na problem z mobo. Taobao ma dużo taniej płyty LGA 1155. chcę to również ... wyjęcie wszystkiego i ponowne zainstalowanie mobo jest kłopotem dla moich pleców. stary Liao. lol. może czas na aktualizację ...
Reply
#8

HuatKway napisał: Znaczy cpu up ciężarówka? Wysłane z HUAWEI BLA-L29 za pomocą GAGT Tak, przynajmniej wtedy w mojej sprawie. W każdym razie, jeśli wadliwy jest procesor lub mobo, prawdopodobnie nie są już objęte gwarancją.
Reply
#9

watzup_ken napisał: Tak, przynajmniej wtedy w mojej sprawie. W każdym razie, jeśli wadliwy jest procesor lub mobo, prawdopodobnie nie są już objęte gwarancją. Dzięki za udostępnienie Wysłane z HUAWEI BLA-L29 za pomocą GAGT
Reply
#10

wymiana 1155 mobo to tylko 30 dolarów na qoo10
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)