* PILNA POMOC * Nowo zbudowany komputer - port Ethernet nie działa
#1

Cześć ludzie,   Właśnie zbudowałem komputer za pomocą MSI Gaming B350M. Instalacja systemu Windows 10 była w porządku, ale mój Ethernet nie działa! Testowałem z powrotem na moim starym urządzeniu i było w porządku. Z tyłu portu Ethernet również nie ma światła.   Czy to wadliwa tablica?
Reply
#2

bjornng napisał: Cześć ludzie, Właśnie zbudowałem komputer za pomocą MSI Gaming B350M. Instalacja systemu Windows 10 była w porządku, ale mój Ethernet nie działa! Testowałem z powrotem na moim starym urządzeniu i było w porządku. Z tyłu portu Ethernet również nie ma światła. Czy to wadliwa tablica? Zaktualizować sterowniki?
Reply
#3

Prawdopodobnie tak. Podświetl latarkę do portu, poszukaj wygiętych szpilek.
Reply
#4

dryteletubby napisał: Zaktualizować sterowniki? Z Win10 nie ma potrzeby - podstawowe sterowniki działają dobrze. TS, upewnij się, że port Ethernet jest również włączony w systemie BIOS.
Reply
#5

Rashkae napisał: Z Win10 nie ma potrzeby - podstawowe sterowniki działają dobrze. TS, upewnij się, że port Ethernet jest również włączony w systemie BIOS. Właśnie sprawdziłem, czy jest włączony ..
Reply
#6

Rashkae napisał: Prawdopodobnie tak. Podświetl latarkę do portu, poszukaj wygiętych szpilek. Tak, zrobiłem .. Szpilki wewnątrz wszystko wygląda dobrze
Reply
#7

Zainstaluj sterownik LAN ..... https://www.msi.com/Motherboard/supp...ver&Win10%2064
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)