Gniazdo pamięci RAM
#1

Powiedzmy, że zamierzam zbudować nowy com z 16 GB pamięci RAM, a moje mobo ma 4 gniazda RAM.   Czy powinienem kupić 2x8 GB lub 4x4 GB pamięci RAM?   * zignoruj cenę, po prostu chcę wiedzieć, która konfiguracja jest lepsza *   Powód, o który pytam, polega na tym, że pamiętam, jak czytałem w Internecie, mówiąc coś o dostępie do pamięci.   Dla kogoś, kto chce zbudować com z ram 8GB, najlepiej zbudować 2x4GB niż 1x8GB.   Wysłane z Pozostań nisko Poruszaj się szybko! Strzelaj pierwszy Umrzyj ostatni! Jeden strzał, jedna śmierć ! Brak szczęścia Czysta umiejętność !!      za pomocą GAGT
Reply
#2

Dla mnie jest 2x8 GB. Tak duża pojemność, jak to możliwe przy możliwie małej liczbie pamięci RAM, pod warunkiem, że nadal działa dwukanałowo. Postaraj się pozostawić miejsce na ulepszenie, chyba że „zabezpieczasz swój komputer na przyszłość” poprzez nadmierne obciążenie pamięci RAM po kosztach wstępnych w stosunku do budżetu na platformę lub zamierzasz zmieniać platformę co 2/3 lata. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)