Najlepszy sposób na połączenie LAN do pokoju?
#1

Cześć wszystkim, potrzebuję porady. Moi rodzice zainstalowali otwartą siatkę w salonie, ale komputer, którego używają, znajduje się w sypialni i wymaga połączenia z siecią LAN.   Obecnie używają starego Aztech Homeplug 200 Mb / s. Zastanawiam się nad kupieniem dla nich 1200 Mb / s, ale po prostu chcę zapytać, czy istnieje obecnie jakaś alternatywna technologia, która jest lepsza / łatwiejsza (oprócz ciągnięcia sieci LAN do pomieszczenia)? Czy też odbiornik bezprzewodowy będzie działał lepiej (za pomocą ASUS RT68U).   Doceń wszelkie porady!
Reply
#2

Pomyśl, że najlepszym sposobem jest homeplug. Możesz kupić przewodową przystawkę 1000Meg, jeśli twoi rodzice nie wymagają połączenia bezprzewodowego. Możesz wybierać spośród marek aztech, dlink, tplink i sinenoji.
Reply
#3

Dzięki. Zrobiłem test prędkości i pokazuje 30 Mb / s, nie jestem pewien, czy to stare okablowanie czy wtyczka. Czy sensowne jest uzyskanie wtyczek> 500 Mb / s, jeśli okablowanie go nie obsługuje?
Reply
#4

Poproś kontrahenta, aby zrobił punkt LAN, łatwo może pokonać Homeplug itp. ponieważ jest na interfejsie LAN. Ceny różnią się w zależności od wykonawcy, około 1XX USD za punkt.
Reply
#5

tak1985 napisał: Cześć wszystkim, potrzebuję porady. Moi rodzice zainstalowali otwartą siatkę w salonie, ale komputer, którego używają, znajduje się w sypialni i wymaga połączenia z siecią LAN. Obecnie używają starego Aztech Homeplug 200 Mb / s. Zastanawiam się nad kupieniem dla nich 1200 Mb / s, ale po prostu chcę zapytać, czy istnieje obecnie jakaś alternatywna technologia, która jest lepsza / łatwiejsza (oprócz ciągnięcia sieci LAN do pomieszczenia)? Czy też odbiornik bezprzewodowy będzie działał lepiej (za pomocą ASUS RT68U). Doceń wszelkie porady! Od najgorszego do najgorszego: 1) Pociągnij kabel LAN 2) Pociągnij kabel koncentryczny 3) Użyj MoCA 4) Użyj wtyczki domowej 5) Użyj WiFi tak1985 napisał: Dzięki. Zrobiłem test prędkości i pokazuje 30 Mb / s, nie jestem pewien, czy to stare okablowanie czy wtyczka. Czy sensowne jest uzyskanie wtyczek> 500 Mb / s, jeśli okablowanie go nie obsługuje? Prędkość spada, jeśli występują głośne urządzenia, takie jak silnik i lampa fluorescencyjna, i jeśli dwie wtyczki są na różnych wyłącznikach. Czasami pokój i niektóre gniazda w salonie mogą mieć ten sam wyłącznik. 500 Mbps i poniżej to standard Homeplug AV, 600 Mbps i więcej to standard Homeplug AV2. Nowsze standardy zwykle mają nowsze funkcje zwiększające prędkość nawet w przypadku napotkania złych połączeń.
Reply
#6

Dla zapewnienia wydajności kabel LAN jest jedynym sposobem. Wszelkie inne metody muszą zostać wypróbowane. Może dostać 2-gi homeplugs av2 z 2 próbami. Zdobądź te, które używają mimo, że używa 3 przewodów 2, zwiększa prędkość. Należy poprawić między starymi i nowymi wtyczkami.
Reply
#7

Dziękuje wszystkim. spróbuję, bo moja mama nie chce wyciągać żadnych kabli
Reply
#8

wwenze napisał: Od najgorszego do najgorszego: 1) Pociągnij kabel LAN 2) Pociągnij kabel koncentryczny 3) Użyj MoCA 4) Użyj wtyczki domowej 5) Użyj WiFi Prędkość spada, jeśli występują głośne urządzenia, takie jak silnik i lampa fluorescencyjna, i jeśli dwie wtyczki są na różnych wyłącznikach. Czasami pokój i niektóre gniazda w salonie mogą mieć ten sam wyłącznik. 500 Mbps i poniżej to standard Homeplug AV, 600 Mbps i więcej to standard Homeplug AV2. Nowsze standardy zwykle mają nowsze funkcje zwiększające prędkość nawet w przypadku napotkania złych połączeń. Czy możesz wyjaśnić, jak oceniasz współosiowe i MoCA? Czyż nie są one takie same? Nadal musisz konwertować sygnał z kabla koncentrycznego na Ethernet w jakimś rodzaju adaptera, takiego jak MoCA.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)