Zasięgnąć porady
#1

Cześć wszystkim,   Mam nadzieję, że zwrócę się o radę do was w sprawie niektórych problemów z Internetem.   Obecnie używam starego Asusa RT-N56U i M1 300 Mb / s.   Głównie z gier i pobierania, ale prędkość jest mniejsza niż zła, przy maksymalnej prędkości pobierania VPN wynosi 20 MB, bez VPN prędkość pobierania się indeksuje. Wi-Fi wydaje się pokazywać na 300 mb, ale nie wydaje się, że tak, i będzie sporadycznie spadać. Obecnie połączenie obejmuje od 1 do 2 szt. I od 3 do 4 urządzeń bezprzewodowych.   Zastanawiam się nad przejściem na VQ 1 GB za pół roku, kiedy wygasną moje umowy.   Czy powinienem teraz zmienić obecny router na inny model Asusa, czy też czekać na zmianę usługodawcy internetowego?   Mój budżet na nowy router wynosi około 200 - 250 USD, patrząc na RT-AC1200G plus, ale obecnie niedostępny.   Mam nadzieję, że wkrótce doradzę, zanim zdecydujesz, co dalej.   Dziękuję Ci.
Reply
#2

Zmień router, jeśli tylko masz trochę gotówki, a masz nowsze urządzenia Wi-Fi, aby skorzystać z bezprzewodowego ac. N56u znajduje się na niższym poziomie dla osób wymagających bardzo lekkiego użytkowania, takich jak przeglądanie Internetu bez większego obciążenia. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, chociaż asus twierdzi, że lepiej jest w Wi-Fi cos z 300 000 sesji danych itp., Sama jednostka centralna ograniczy wydajność. Zrozumiesz różnicę, jeśli użyjesz ac5300 jako przykładu, gdy jednocześnie korzystasz z transmisji 4K TV oraz innych połączeń WiFi i języka. Jeśli potrzebujesz danych celu, przejdź do snb, aby porównać.
Reply
#3

Dziękuję za odpowiedź. Nie jestem dobry w wyborze routera, czy możesz polecić taki, który mieści się w moim budżecie od 200 do 250 USD?
Reply
#4

Powinieneś zmienić swój stary router. Możesz spojrzeć na Asus, TP-Link, Linksys i netgear. Wszystkie są dobrymi markami. W oparciu o budżet powinieneś zdobyć routery AC1900.
Reply
#5

joker2007 napisał: Dziękuję za odpowiedź. Nie jestem dobry w wyborze routera, czy możesz polecić taki, który mieści się w moim budżecie od 200 do 250 USD? Asus RT68U, TP-Link Archer 3200 lub C2600, Linksys EA6900 (członek Challenger może dostać za 199 USD).
Reply
#6

dzięki za odpowiedzi .. zajrzę do niego w weekend.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)