Czy moderatora ludzi zakazu sprzedawania Starhub modemu kablowego?
#1

Musiałem kupić dwa Cisco modemu kablowego DPC3925, wczoraj i dziś.     Wywołanie StarHub, powiedział jeden modem posiada aktywną usługę szerokopasmowego i jeden z domu głosowej usługi cyfrowej. Tak mówili, że trzeba skontaktować właściciel konta kto tag do tego modemu. I pyta po co? Ponieważ sprzedać ten modem do mnie prawowity właściciel nie je Starhub należy aktywacji usługi niezależnie od czynnej służby i tag do mnie. Ja kupuje drugi modem również ten sam problem.     Wczoraj kupić S 40 $ z tego forum hardwarezone a inny S 30 $ od vr-zone.com forum. Ja nazywam się ze sprzedającym i powiedzieli oni przyjdą do pobierania ode mnie.     I już myśli o zniszczenie modemu lub zrobiłem raport policyjny, by sprawdzić, czy to modem kradzieży lub utraty mienia, które jest niezgodne z prawem sprzedawać się jak handphone i odmawiają powrotu właściciela.     Dlaczego dun jak Starhub jak ostatnim czasie mamy do wynajęcia modemu kablowego i raz zakończeniu służby, jeśli nie płacimy utratę lub uszkodzenie modemu i identyfikator modem będzie nie na czarnej liście w stanie wykorzystać w sieci już jako kradzież lub utratę ? Podobnie jak w telewizję kablową, zestaw top box dostaliśmy go wynająć. Albo używać obu modemów bezpłatne usługi, ponieważ jest aktywny?
Reply
#2

fleas1 napisał: Och, wiem o tych modemach kablowych . Nigdy sprzedawane choć jeden przed , ale twoja przypuszczać, aby zalogować się do Twojego konta Starhub poprzez utilities.starhub.com ( to był Webby ostatni raz użyłem kabla , teraz za pomocą światłowodu ) . następnie wyjąć lub wymienić MAC ID nowego modemu. Następnie problem rozwiązany . Wtedy jako nowego właściciela modemu zakupionego , idziesz do tego samego Webby i wprowadzić nowy MAC ID (jest na białej naklejce modemu ), to można go użyć. Jeśli pytając skąd wiem o tym , mój przyjaciel dał mi swój modem po tym zmodernizowane swój plan (8 lat temu) , a ja w następnym etapie , więc wierzę, jego możliwości ponownego wykorzystania czyjegoś modemu. hmm ciekawe , więc sprzedawca musi usunąć adres MAC z jego konta pierwsza przed sprzedażą prawda?
Reply
#3

renfred89 napisał: hmm ciekawe , więc sprzedawca musi usunąć adres MAC z jego konta pierwsza przed sprzedażą prawda? Tak, usługa w sieci DOCSIS jest zaopatrzony w oparciu o adres MAC w systemie Starhub użytkownika .
Reply
#4

Nie sądzę, że wybrana metoda będzie działać. Mogę spróbować to zrobić, ale StarHub da mi znać , że modem jest używany wierzę, więc nie mogę tego zrobić. Mogę korzystać z modemu , jak staram się na speedtest max wynosi 25 MPBS dół i 1 Mbps .
Reply
#5

Po prostu próbowałem http://utilities.starhub.com/ . nadal istnieje . Jeśli u surfowania wokół tej sieci myślę, że można znaleźć opcję , aby rzeczywiście zastąpi MAC ID dla modemu (podobno to właśnie przypuszczam sprzedawca robić i chyba zakończy on swoje konto ) . Naprawdę nie mogę zobaczyć , jak im nie jest już użytkownikiem Starhub
Reply
#6

Ok więc ja po prostu kupić trzeci modem Cisco DP3925 dla S $ 20 . Na północy połączeń Starhub aktywować szerokopasmowych i głosowych , ale dałem tylko identyfikator CM MAC. Czekaliśmy 20 minut szerokopasmowych pracuje kilka minut od daję CM MAC ID , więc zadzwonić Starhub . Wtedy inny człowiek zadaje mi MTA identyfikator więc daję mu kolejne 20 minut teraz pracuje na głos . SpeedTest jest znacznie lepsza , szarpać nie lag porównanie za pomocą modemu SBV5121 Motorola jako lag będzie lag A min rozpocząć kilka sekund buforowania u źródła i SpeedTest górę iw dół ping więcej, ale nie tego modemu Cisco. Ustaw tryb za pomocą routera ASUS AC68U wyłączone z bezprzewodowego mostu.
Reply
#7

TS: Twój temat Temat i treść dyskusji nie synchronizuje .
Reply
#8

Nie rozumiem Więc modem od firm telekomunikacyjnych nie może sprzedać ot innych ludzi lub można sprzedać? Do tej pory , kabel wykorzystanie modemu przez długi długi czas, po uaktualnieniu do włókna , po prostu z dala modemem disn't wiedza może sprzedać Właściwie bardziej jak nie wiedział, że są ludzie , którzy chcą kupić Dlaczego trzeba kupić modem ? Każdy znak czasu na szerokopasmową , kabel lub włókna , wszystkie dają modem Telco
Reply
#9

Ya loh również przejść do włókien Liao ... Jedyną rzeczą jest tworzenie kopii zapasowych , jeśli włókna dół potem powiedz ponownie theam włączyć kabel LoL
Reply
#10

ohmygod1986 napisał: Ya loh również przejść do włókien Liao ... Jedyną rzeczą jest tworzenie kopii zapasowych , jeśli włókna dół potem powiedz ponownie theam włączyć kabel LoL Masz na myśli mogą aktywować kabel , jeśli włókna jest w dół?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)