Prędkość połączenia LAN nie do znaku
#1

Cześć wszystkim,   Jestem z abonamentem światłowodowym M1 1 Gb / s, próbowałem przetestować bezpośrednie połączenie LAN z moim laptopem Asus A8JS, speedtest.net zapewnia jedynie prędkość 92 Mb / s   Czy ktoś może doradzić, jak dostosować ustawienia, aby osiągnąć pełny 1 Gb / s?
Reply
#2

Czy kabel kategorii 5e powyżej? I sprawdź, czy port LAN twojego laptopa jest portem gigabitowym czy nie?
Reply
#3

A8JS korzysta z gigabitowego portu LAN Używam kabla dostarczonego z routerem AC68U Nie jestem pewien, czy jest to CAT5e
Reply
#4

Moniker napisał: A8JS korzysta z gigabitowego portu LAN Używam kabla dostarczonego z routerem AC68U Nie jestem pewien, czy jest to CAT5e sprawdź prędkość łącza u są podłączone na ....
Reply
#5

Jak zmienić prędkość łącza? Korzystanie z perspektywy Używając pasma 5 GHz na bezprzewodowym i surfującym telefonie iPhone 6, jestem w stanie uzyskać 200 Mb / s i więcej Naprawdę nie rozumiem, dlaczego sieć LAN ma wąskie gardło Kabel dostarczony z routerem to RJ-45 Czy to CAT5E?
Reply
#6

Elijahonli poprosił cię o sprawdzenie prędkości łącza: Połączono z prędkością 100 Mb / s lub 1000 Mb / s?
Reply
#7

Jeśli jest podłączony z prędkością 100 Mb / s, czy można go zmienić na szybkość łącza 1 Gb / s? (Nie mogę teraz sprawdzić, bo laptopa nie ma teraz ze mną): str
Reply
#8

Ustawienia adaptera wybierz 1000mb zamiast auto
Reply
#9

co najważniejsze, sprawdź kabel, jeśli jego cat5e .... czasami złe połączenie może prowadzić do niższej prędkości łącza
Reply
#10

Cześć wszystkim, prędkość łącza wynosi 1 Gb / s, ale nadal prędkość D / L wynosi tylko 90 Mb / s Prędkość przesyłania może wynosić co najmniej 488 Mb / s Używam kabla Cat6 do bezpośredniego połączenia z mojego punktu danych do laptopa ... Hmmm .. co jest nie tak, co jest nie tak
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)