Skonfiguruj nowy dom
#1

Obecnie mieszkam w małym mieszkaniu z 3 pokojami. Światłowód TP znajduje się w pobliżu drzwi, a mój ONT i router są umieszczone na szafce na buty w pobliżu drzwi. Mam porty RJ45 w moich pokojach i wszystkie one łączą się z routerem. Więc kiedy jestem na komputerze Mac, jest to połączenie przewodowe. Używam tylko Wi-Fi do mojego telefonu, a ponieważ mieszkanie jest małe, nie ma problemów z zasięgiem.   W najbliższej przyszłości planuję przeprowadzić się do mieszkania z 4 pokojami. Jest to nowe mieszkanie w Punggol, więc myślę, że powinni już mieć wbudowany panel dostępu do Internetu (lub jakkolwiek to się nazywa) wbudowany w szafę, tak jak mieszkanie mojego rodzica w Sengkang. Nie widziałem jeszcze fizycznego mieszkania, więc nie wiem, gdzie znajduje się ten panel, ale plan piętra jest podobny do tego:       Ale jeśli w mieszkaniu mojej mamy jest coś do przejścia, powinno też być blisko drzwi. Nie ma problemu, jeśli chodzi o połączenia przewodowe, ponieważ wszystkie nowe mieszkania mają porty RJ45 we wszystkich pokojach, więc mój Mac będzie nadal podłączony do routera przez RJ45. Problem teraz to wifi.   Drzwi szafy narzędziowej są zamknięte, a jeśli router zostanie umieszczony w szafie, zasięg jest już zmieniony. Plus 4 pokojowe mieszkanie jest oczywiście większe niż moje obecne miejsce, więc jestem pewien, że zasięg będzie problemem. Nie chcę używać przedłużaczy zasięgu, a poza tym przy zamkniętych drzwiach szafy wątpię, czy wiele sygnałów może w ogóle wyjść.   Mając ograniczoną wiedzę na temat sieci, zastanawiałem się nad tym i zastanawiałem się, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla moich potrzeb, czy też ktoś może zaoferować lepsze alternatywy.   Fibre TP i ONT pozostają w szafie narzędziowej, ponieważ tam znajduje się panel krosowania internetowego. Wszystkie porty RJ45 w różnych pokojach kończą się na tym panelu, więc nie ma problemów z moim komputerem iMac. Podłączam jeden kabel kat. 6 od mojego ONT do panelu krosowego, a drugi kabel kat. 6 od mojego iMaca do portu RJ45 w pokoju. Osiadły. Zakładam? LOL!   Teraz router. Oczywiście zły pomysł, aby ukryć go w szafie, więc myślałem o umieszczeniu go w moim salonie. Mam zamiar mieć ścianę z funkcją cumowania konsoli telewizyjnej. Telewizor zostanie zamontowany na ścianie funkcyjnej, a elementy takie jak dekoder Starhub TV, soundbar i mój router zostaną umieszczone na konsoli TV.   Wiem, że niektórzy ppl uważają, że jest brzydka z tak wieloma urządzeniami, ale nie mam nic przeciwko. Jeśli chodzi o zasięg, powinno być również w porządku, ponieważ router nie jest ukryty. Plus salon jest prawdopodobnie tak centralnie w mieszkaniu, jak tylko mogę.   Jedyną rzeczą jest, w przeciwieństwie do mojej obecnej konfiguracji, w której ONT i router są obok siebie i połączone kablem kategorii 6, dla nowej konfiguracji moja ONT będzie teraz ukryta w szafie narzędziowej znajdującej się w pobliżu drzwi, podczas gdy router będzie w konsola telewizyjna w salonie. Dość daleko od siebie, więc oczywiście szalenie jest poprowadzić super długi kabel kategorii 6.   Ponieważ zamierzam mieć podwieszany sufit dla lamp wnękowych, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie mojego projektanta wnętrz o utworzenie jednego nowego portu RJ45 w szafie narzędziowej i drugiego portu RJ45 na konsoli TV, a drut może przebiegać ukryty w fałszywym sufit.   Następnie podłączę jeden kabel kategorii 6 od ONT do portu RJ45, który mój identyfikator został utworzony w szafie narzędziowej. Na drugim końcu podłączę nowy nowo utworzony port RJ45 w konsoli TV do routera. Wtedy wszelkie inne urządzenia oczywiście podłączą się bezpośrednio do routera. Zakładam, że to działa? A może ktoś ma lepsze rozwiązania?   Znajomy wspomniał, że mój pomysł działa, ale zasugerował umieszczenie routera obok schronu bombowego jako bardziej centralnego. Problem w tym, że mogę sobie wyobrazić, że będzie cholernie brzydko, mając jakąś półkę na zewnętrznej ścianie schronu bombowego i umieszczając na niej router, przełącznik itp. Wygląda jak jakiś stół do ołtarza sia. LOL!   Sądzę więc, że konsola telewizyjna jest nadal najlepszym miejscem do opuszczenia routera. A ponieważ AC88U jest przyzwoitym routerem, mam nadzieję, że sygnały dotrą do moich sypialni.
Reply
#2

derrickgoh napisał: Obecnie mieszkam w małym mieszkaniu z 3 pokojami. Światłowód TP znajduje się w pobliżu drzwi, a mój ONT i router są umieszczone na szafce na buty w pobliżu drzwi. Mam porty RJ45 w moich pokojach i wszystkie one łączą się z routerem. Więc kiedy jestem na komputerze Mac, jest to połączenie przewodowe. Używam tylko Wi-Fi do mojego telefonu, a ponieważ mieszkanie jest małe, nie ma problemów z zasięgiem. W najbliższej przyszłości planuję przeprowadzić się do mieszkania z 4 pokojami. Jest to nowe mieszkanie w Punggol, więc myślę, że powinni już mieć wbudowany panel dostępu do Internetu (lub jakkolwiek to się nazywa) wbudowany w szafę, tak jak mieszkanie mojego rodzica w Sengkang. Nie widziałem jeszcze fizycznego mieszkania, więc nie wiem, gdzie znajduje się ten panel, ale plan piętra jest podobny do tego: Ale jeśli w mieszkaniu mojej mamy jest coś do przejścia, powinno też być blisko drzwi. Nie ma problemu, jeśli chodzi o połączenia przewodowe, ponieważ wszystkie nowe mieszkania mają porty RJ45 we wszystkich pokojach, więc mój Mac będzie nadal podłączony do routera przez RJ45. Problem teraz to wifi. Drzwi szafy narzędziowej są zamknięte, a jeśli router zostanie umieszczony w szafie, zasięg jest już zmieniony. Plus 4 pokojowe mieszkanie jest oczywiście większe niż moje obecne miejsce, więc jestem pewien, że zasięg będzie problemem. Nie chcę używać przedłużaczy zasięgu, a poza tym przy zamkniętych drzwiach szafy wątpię, czy wiele sygnałów może w ogóle wyjść. Mając ograniczoną wiedzę na temat sieci, zastanawiałem się nad tym i zastanawiałem się, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla moich potrzeb, czy też ktoś może zaoferować lepsze alternatywy. Fibre TP i ONT pozostają w szafie narzędziowej, ponieważ tam znajduje się panel krosowania internetowego. Wszystkie porty RJ45 w różnych pokojach kończą się na tym panelu, więc nie ma problemów z moim komputerem iMac. Podłączam jeden kabel kat. 6 od mojego ONT do panelu krosowego, a drugi kabel kat. 6 od mojego iMaca do portu RJ45 w pokoju. Osiadły. Zakładam? LOL! Teraz router. Oczywiście zły pomysł, aby ukryć go w szafie, więc myślałem o umieszczeniu go w moim salonie. Mam zamiar mieć ścianę z funkcją cumowania konsoli telewizyjnej. Telewizor zostanie zamontowany na ścianie funkcyjnej, a elementy takie jak dekoder Starhub TV, soundbar i mój router zostaną umieszczone na konsoli TV. Wiem, że niektórzy ppl uważają, że jest brzydka z tak wieloma urządzeniami, ale nie mam nic przeciwko. Jeśli chodzi o zasięg, powinno być również w porządku, ponieważ router nie jest ukryty. Plus salon jest prawdopodobnie tak centralnie w mieszkaniu, jak tylko mogę. Jedyną rzeczą jest, w przeciwieństwie do mojej obecnej konfiguracji, w której ONT i router są obok siebie i połączone kablem kategorii 6, dla nowej konfiguracji moja ONT będzie teraz ukryta w szafie narzędziowej znajdującej się w pobliżu drzwi, podczas gdy router będzie w konsola telewizyjna w salonie. Dość daleko od siebie, więc oczywiście szalenie jest poprowadzić super długi kabel kategorii 6. Ponieważ zamierzam mieć podwieszany sufit dla lamp wnękowych, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie mojego projektanta wnętrz o utworzenie jednego nowego portu RJ45 w szafie narzędziowej i drugiego portu RJ45 na konsoli TV, a drut może przebiegać ukryty w fałszywym sufit. Następnie podłączę jeden kabel kategorii 6 od ONT do portu RJ45, który mój identyfikator został utworzony w szafie narzędziowej. Na drugim końcu podłączę nowy nowo utworzony port RJ45 w konsoli TV do routera. Wtedy wszelkie inne urządzenia oczywiście podłączą się bezpośrednio do routera. Zakładam, że to działa? A może ktoś ma lepsze rozwiązania? Znajomy wspomniał, że mój pomysł działa, ale zasugerował umieszczenie routera obok schronu bombowego jako bardziej centralnego. Problem w tym, że mogę sobie wyobrazić, że będzie cholernie brzydko, mając jakąś półkę na zewnętrznej ścianie schronu bombowego i umieszczając na niej router, przełącznik itp. Wygląda jak jakiś stół do ołtarza sia. LOL! Sądzę więc, że konsola telewizyjna jest nadal najlepszym miejscem do opuszczenia routera. A ponieważ AC88U jest przyzwoitym routerem, mam nadzieję, że sygnały dotrą do moich sypialni. Mój plan piętra taki sam jak u in sengkang ...... Metoda, której chcesz użyć, jest ok ... wystarczy przetestować próbny sygnał Wi-Fi po skonfigurowaniu wszystkiego. Zwłaszcza w głównej sypialni ... gdzie może być najsłabsze miejsce ... Jeśli chodzi o mnie, używam 1 routera w mojej najbliższej i 1 AP w mojej głównej sypialni .... i wifi w całym domu bez martwego punktu !!! (min. 3 paski na moim hp) Więc oglądanie YouTube HD wygrało mam buforowanie !!!
Reply
#3

abstrax napisał: Mój plan piętra taki sam jak u in sengkang ...... Metoda, której chcesz użyć, jest ok ... wystarczy przetestować próbny sygnał Wi-Fi po skonfigurowaniu wszystkiego. Zwłaszcza w głównej sypialni ... gdzie może być najsłabsze miejsce ... Jeśli chodzi o mnie, używam 1 routera w mojej najbliższej i 1 AP w mojej głównej sypialni .... i wifi w całym domu bez martwego punktu !!! (min. 3 paski na moim hp) Więc oglądanie YouTube HD wygrało mam buforowanie !!! Router w szafie ma jakieś zastosowanie? Mam na myśli, czy zasięg Wi-Fi dociera nawet do twojego salonu? Używając mojej metody, myślę, że jeśli zasięg w głównej sypialni jest do bani, to co mógłbym zrobić, to umieścić AP w jednej z 2 sypialni. Ale mam nadzieję, że zasięg jest wystarczająco dobry, więc nie potrzebuję AP. BTW AP potrzebuje tylko gniazdka, prawda? A może musi być również podłączony do portu RJ45?
Reply
#4

derrickgoh napisał: Router w szafie ma jakieś zastosowanie? Mam na myśli, czy zasięg Wi-Fi dociera nawet do twojego salonu? Używając mojej metody, myślę, że jeśli zasięg w głównej sypialni jest do bani, to co mógłbym zrobić, to umieścić AP w jednej z 2 sypialni. Ale mam nadzieję, że zasięg jest wystarczająco dobry, więc nie potrzebuję AP. BTW AP potrzebuje tylko gniazdka, prawda? A może musi być również podłączony do portu RJ45? Mój AC56U może pokryć mój salon, kuchnię i plac serwisowy (przy częstotliwości 2,4 GHz), nawet drzwi szafy są całkowicie zamknięte. Ale gdy dotrze do toalety, sygnał jest słaby (jak 1-2 bar na KM). Buforowanie występuje podczas korzystania z YouTube HD. Sygnał Wi-Fi jest w porządku w 1. sypialni bliżej salonu. (Obejrzyj youtube HD bez pbm.) Polecam po skonfigurowaniu wszystkiego, a następnie przetestowaniu sygnału Wi-Fi dla twojego AC88U. Jeśli Wi-Fi naprawdę nie spełnia twoich oczekiwań w pokoju głównym, to rozważ AP. AP musi być podłączony do gniazda RJ45 pokoju ur, które jest podłączone do głównego routera ur (AC88U). A niektóre mogą wymagać dodatkowego zasilania. Zależy od tego, jakiego rodzaju AP kupujesz ... wiele rodzajów na rynku. Do Twojej wiadomości Używam AC56S jako mojego AP w moim pokoju głównym. Może to przesada, ale bardziej ufam produktom sieciowym Asusa ..... ponieważ mam przewodowe połączenie z moimi odtwarzaczami telewizyjnymi. Więc mój AP obejmuje wszystkie toalety, drugą sypialnię i pokój główny (mogę używać 2,4 / 5 GHz w moim pokoju głównym i toalecie MR). Cały pełny sygnał wifi !!!
Reply
#5

Przypadkowa myśl: Czy kiedykolwiek myślałeś o zapłaceniu kilku setkom dodatkowych za przeniesienie FTP do centrum nowego mieszkania? W każdym razie ... derrickgoh napisał: ... ponieważ wszystkie nowe mieszkania mają porty RJ45 we wszystkich pokojach ... To miłe, ale czy są one zakończone wszystkimi odpowiednimi panelami przednimi (LAN), czy też jest nadal zakończone w portach RJ-11? derrickgoh napisał: ... Podłączam jeden kabel kat. 6 od mojego ONT do panelu krosowego, a drugi kabel kat. 6 od mojego iMaca do portu RJ45 w pokoju. Osiadły. Zakładam? LOL!... Jeśli 1 port ONT jest podłączony do iMaca, czy pozostaną jakieś aktywne porty GE na ONT, które można podłączyć do innych pomieszczeń? Jest to oparte na założeniu, że ONT dostarczany przez większość dostawców usług internetowych ma tylko 1 port aktywowany w urządzeniu. derrickgoh napisał: ... Ponieważ zamierzam mieć podwieszany sufit dla lamp wnękowych, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie mojego projektanta wnętrz o utworzenie jednego nowego portu RJ45 w szafie narzędziowej i drugiego portu RJ45 na konsoli TV, a drut może być ukryty w fałszywym suficie ... W szafie narzędziowej powinien już znajdować się port, który jest już podłączony do obszaru konsoli telewizora w salonie. Może nie potrzebować Twojego identyfikatora, aby zrobić coś więcej. To po prostu ... jak wspomniałem powyżej: jeśli 1 port z twojego ONT zasila twój komputer iMac, możesz nie mieć aktywnych portów do zasilania innych portów LAN w innych pokojach. derrickgoh napisał: ... Plus salon jest prawdopodobnie tak centralnie w mieszkaniu, jak tylko mogę ... Ponieważ zamierzam mieć fałszywy sufit ... Znajomy wspomniał, że mój pomysł działa, ale zasugerował umieszczenie routera obok schronu bombowego jako bardziej centralnego. Problem w tym, że mogę sobie wyobrazić, że będzie cholernie brzydko, mając jakąś półkę na zewnętrznej ścianie schronu bombowego i umieszczając na niej router, przełącznik itp. Wygląda jak jakiś stół do ołtarza sia. LOL! ... Jestem skłonny zgodzić się z twoim przyjacielem, tj. To miejsce jest najbardziej centralne do umieszczenia twojego źródła WLAN bez umieszczania go w pokojach z 3 pełnymi ścianami. Czy można uzyskać identyfikator, aby zrobić fajną niszę w suficie podwieszanym do sufitu, aby zamontować router? Ale musisz uczynić niszę dostępną dla użytkownika, aby w razie potrzeby mógł fizycznie uzyskać dostęp do routera. Montuję punkt dostępu w tym samym obszarze, który zasugerował twój przyjaciel. Pokrycie jest całkiem przyzwoite. derrickgoh napisał: ... Sądzę więc, że konsola telewizyjna jest nadal najlepszym miejscem do opuszczenia routera. A ponieważ AC88U jest przyzwoitym routerem, mam nadzieję, że sygnały dotrą do moich sypialni. Musimy się zgodzić, że się tutaj nie zgadzamy: nie sądzę, aby główna sypialnia otrzymała pokrycie jakościowe. derrickgoh napisał: ... BTW AP potrzebuje tylko gniazdka, prawda? A może musi być również podłączony do portu RJ45? Niektóre punkty dostępu nie potrzebują gniazdka elektrycznego do zasilania; ale większość wymaga portu LAN.
Reply
#6

ralliart12 napisał: Przypadkowa myśl: Czy kiedykolwiek myślałeś o zapłaceniu kilku setkom dodatkowych za przeniesienie FTP do centrum nowego mieszkania? W każdym razie ... Ale panel krosowy znajduje się w szafce na narzędzia. Czy nie ma sensu odsunąć od niego TP? Jeśli jego stare mieszkanie, podobnie jak mój, bez panelu krosowniczego, zgodziłbym się, ale pewnie brzmi to dziwnie, odsuwając TP od panelu krosowniczego. Zacytować: To miłe, ale czy są one zakończone wszystkimi odpowiednimi panelami przednimi (LAN), czy też jest nadal zakończone w portach RJ-11? Czy powinno być RJ45 bah? Mieszkanie mojego rodzica jest starsze niż to mieszkanie Punggola i ma już RJ45, więc nie rozumiem, dlaczego mieszkanie Punggol byłoby RJ11. Zacytować: Jeśli 1 port ONT jest podłączony do iMaca, czy pozostaną jakieś aktywne porty GE na ONT, które można podłączyć do innych pomieszczeń? Jest to oparte na założeniu, że ONT dostarczany przez większość dostawców usług internetowych ma tylko 1 port aktywowany w urządzeniu. Jestem na Viewqwest i powiedzieli, że muszę tylko poprosić o konwersję ONT do trybu routera i upewnić się, że mój router jest ustawiony na tryb AP, a następnie ok liao. Zacytować: W szafie narzędziowej powinien już znajdować się port, który jest już podłączony do obszaru konsoli telewizora w salonie. Może nie potrzebować Twojego identyfikatora, aby zrobić coś więcej. Jeśli już tam lagi najlepiej, jeśli nie żadnych problemów, to prosta sprawa. Zacytować: Jestem skłonny zgodzić się z twoim przyjacielem, tj. To miejsce jest najbardziej centralne do umieszczenia twojego źródła WLAN bez umieszczania go w pokojach z 3 pełnymi ścianami. Czy można uzyskać identyfikator, aby zrobić fajną niszę w suficie podwieszanym do sufitu, aby zamontować router? Ale musisz uczynić niszę dostępną dla użytkownika, aby w razie potrzeby mógł fizycznie uzyskać dostęp do routera. Montuję punkt dostępu w tym samym obszarze, który zasugerował twój przyjaciel. Pokrycie jest całkiem przyzwoite. W oparciu o plan piętra jest mały narożny obszar obok schronu przeciwbombowego i kuchni. Pomyślałem, że może zrobić coś w stylu ściany i zrzucić router, przełącznik i każdy inny przedmiot. Ale chodzi o to. Mogę dodawać więcej przedmiotów w przyszłości. Mam 90% zamiaru zdobyć Netgear Arlo lub coś podobnego, tj. Bezprzewodowe kamery IP ze stacją bazową. Mógłbym również w przyszłości skonfigurować bezprzewodowy NAS. Pomyślałem, że ponieważ konsola telewizyjna jest bardziej przestronna, mogę tam zrzucić więcej rzeczy. Gdzie jest mniej miejsca, gdybym użył rogu między ścianą schronu przeciwbombowego a kuchnią. Choć chyba zawsze mógłbym poprosić go o zbudowanie półek na tak zwanej ścianie funkcyjnej, chociaż może być trochę brzydko, gdy wszystkie te urządzenia są wyświetlane tak, jakby były urządzeniami dekoracyjnymi. Ten sam powód, dla którego prawdopodobnie będę mieć więcej urządzeń w przyszłości, jest również powodem, dla którego nie chcę tworzyć niszy w fałszywym suficie. Gdyby to był tylko sam router lub router i przełącznik tylko ok lah. Mówimy o routerze, przełączniku, Netgear Arlo, NAS itp. Prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł, używając niszy z fałszywym sufitem dla tak wielu przedmiotów. Zacytować: Musimy się zgodzić, że się tutaj nie zgadzamy: nie sądzę, aby główna sypialnia otrzymała pokrycie jakościowe. Jak powiedział abstrax, jedynym sposobem jest zrobienie tego w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że nadal jest ok, ale jeśli naprawdę nie może, nie ma wyboru, zdobądź AP. Zgaduję, że sypialnia 2 byłaby dobrym miejscem na umieszczenie AP? Jeśli będą jakieś problemy z zasięgiem, domyślam się, że będzie to sypialnia 2 i sypialnia główna. Najprawdopodobniej użyłbym sypialni 2 jako badania, więc chyba mogę podłączyć AP do portu RJ45 tam. Myślałem o Asus RP-AC52, dopóki nie zauważyłem, że prędkość wynosi tylko 300/400 Mbps. Plus nie ma żadnych portów. Ponieważ mam zamiar podłączyć iMaca do gniazdka ściennego RJ45 w sypialni 2, jeśli zajdzie potrzeba użycia AP, oznaczałoby to 2 urządzenia, ale tylko jedno gniazdko ścienne RJ45. Z pewnością potrzebowałbym AP, który ma porty gigabitowe np. Asus EA-AC87 lub RP-AC68U. W ten sposób wydaje mi się, że podłączam AP do ściennego gniazda RJ45, a następnie podłączam iMaca do jednego z gigabitowych portów AP. Czy to jest poprawne?
Reply
#7

abstrax napisał: Mój AC56U może pokryć mój salon, kuchnię i plac serwisowy (przy częstotliwości 2,4 GHz), nawet drzwi szafy są całkowicie zamknięte. Ale gdy dotrze do toalety, sygnał jest słaby (jak 1-2 bar na KM). Buforowanie występuje podczas korzystania z YouTube HD. Sygnał Wi-Fi jest w porządku w 1. sypialni bliżej salonu. (Obejrzyj youtube HD bez pbm.) Polecam po skonfigurowaniu wszystkiego, a następnie przetestowaniu sygnału Wi-Fi dla twojego AC88U. Jeśli Wi-Fi naprawdę nie spełnia twoich oczekiwań w pokoju głównym, to rozważ AP. AP należy podłączyć do gniazda RJ45 pokoju ur, które jest podłączone do głównego routera ur (AC88U). A niektóre mogą wymagać dodatkowego zasilania. Zależy od tego, jakiego rodzaju AP kupujesz ... wiele rodzajów na rynku. Do Twojej wiadomości Używam AC56S jako mojego AP w moim pokoju głównym. Może to przesada, ale bardziej ufam produktom sieciowym Asusa ..... ponieważ mam przewodowe połączenie z moimi odtwarzaczami telewizyjnymi. Więc mój AP obejmuje wszystkie toalety, drugą sypialnię i pokój główny. (Mogę używać 2,4 / 5 GHz w moim pokoju głównym i toalecie MR). Cały pełny sygnał wifi !!! Ponieważ w pokoju jest tylko jedno gniazdo ścienne RJ45, jeśli mam zamiar podłączyć do niego iMaca bezpośrednio, a także chcę mieć AP, to znaczy, że najpierw muszę podłączyć AP, który ma porty Ethernet do gniazda ściennego RJ45, a następnie podłącz mój iMac do AP, prawda?
Reply
#8

derrickgoh napisał: Ponieważ w pokoju jest tylko jedno gniazdo ścienne RJ45, jeśli mam zamiar podłączyć do niego iMaca bezpośrednio, a także chcę mieć AP, to znaczy, że najpierw muszę podłączyć AP, który ma porty Ethernet do gniazda ściennego RJ45, a następnie podłącz mój iMac do AP, prawda? Czy równie dobrze można uzyskać router i używać go jako trybu AP? Podoba mi się to, co teraz robię, używając AC56S jako AP z portami Ethernet i Wi-Fi ....
Reply
#9

abstrax napisał: Czy równie dobrze można uzyskać router i używać go jako trybu AP? Podoba mi się to, co teraz robię, używając AC56S jako AP z portami Ethernet i Wi-Fi .... Ale zasięg AP jest lepszy niż router no meh?
Reply
#10

Po zastanowieniu, ponieważ będę mieć 2 routery, gdy mój AC88U zostanie dostarczony, myślę, że mógłbym zaoszczędzić $ i użyć mojego istniejącego AC68U zamiast uzyskiwania AP, ponieważ zarówno 88, jak i 68 są dwuzakresowe i myślę, że nie powinny mieć problemów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)