Najlepsza oferta łączy szerokopasmowych
#1

Przeprowadzam się, więc stracę moje 22,90 USD / m reklamy internetowe Singtel, ponieważ CCK powiedział, że CCK nie może obsługiwać reklam z powodu linii miedzianej - nie rozumie silnego akcentu CSO. Proszę o pomoc w zaleceniu najniższych możliwych cen, aby uzyskać połączenie z Internetem, nie wymaga gier ani hardcorowego typu you-tubing. Potrzebuję tylko Wi-Fi, aby zaoszczędzić na moich danych mobilnych
Reply
#2

ADSL zostanie wycofany w całym Singapurze w przyszłym roku. Nie ma to nic wspólnego z linią miedzianą. Jedynym wyborem jest przejście na światłowód szerokopasmowy, ale wszystkie są droższe niż ADSL.
Reply
#3

Starhub ma abonament za 22,90 USD. https://www.starhub.com/personal/for...and-plans.html
Reply
#4

eawtan napisał: Starhub ma abonament za 22,90 USD. https://www.starhub.com/personal/for...and-plans.html Należy pamiętać, że szerokopasmowy kabel kablowy Starhub również zostanie wycofany w nadchodzących latach. Mówiono, że można go wycofać już pod koniec 2017 r. (Straits Times: dostawcy usług internetowych prowadzą nową wojnę szerokopasmową), ale nie ma na to potwierdzonego terminu. Tak więc każdy klient, który zarejestruje się dzisiaj w kablowej sieci szerokopasmowej, prawdopodobnie wkrótce będzie musiał się zmienić. Bez względu na to, czy warto, czy nie, decyzje podejmują ludzie. Prawdopodobnie Starhub spróbuje przenieść abonentów na droższe domowe szerokopasmowe łącze światłowodowe.
Reply
#5

u0206397 napisał: Należy pamiętać, że szerokopasmowy kabel kablowy Starhub również zostanie wycofany w nadchodzących latach. Mówiono, że można go wycofać już pod koniec 2017 r. (Straits Times: dostawcy usług internetowych prowadzą nową wojnę szerokopasmową), ale nie ma na to potwierdzonego terminu. Tak więc każdy klient, który zarejestruje się dzisiaj w kablowej sieci szerokopasmowej, prawdopodobnie wkrótce będzie musiał się zmienić. Bez względu na to, czy warto, czy nie, decyzje podejmują ludzie. Prawdopodobnie Starhub spróbuje przenieść abonentów na droższe domowe szerokopasmowe łącze światłowodowe. Opublikowałeś nieaktualne wiadomości. http://www.straitstimes.com/forum/le...rhub-clarify
Reply
#6

można przejść do planu m1 500 Mb / s.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: można przejść do planu m1 500 Mb / s. Widziałem wyskakującą reklamę za 29 USD. Czy to netto? Lub przed gst 😜
Reply
#8

babyrobo napisał: Widziałem wyskakującą reklamę za 29 USD. Czy to netto? Lub przed gst 😜 29,00 USD / miesiąc, w tym 7% GST, z wyłączeniem kosztów jednorazowej rejestracji.
Reply
#9

jeśli dostanę ten szerokopasmowy m1 .. czy mogę odzyskać mój istniejący modem singtel na żywo / na żywo?
Reply
#10

babyrobo napisał: jeśli dostanę ten szerokopasmowy m1 .. czy mogę odzyskać mój istniejący modem singtel na żywo / na żywo? Masz na myśli modem poniżej? Nie wydaje mi się Jeśli dostałeś router od Singtel, dostosowaliby ustawienia tego routera, aby łączył się tylko z siecią Singtel.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)