Singtel Ponowna umowa
#1

Cześć wszystkim, obecnie mam jednopasmowy modem singtel z rzekomym uaktualnieniem ze starego abonamentu światłowodowego 100 Mb / s (obejmuje linię domową i telewizję mio). Jeśli ponownie umówię się na ten sam plan, czy dostanę modem dwupasmowy za darmo?
Reply
#2

terrychewsp napisał: Cześć wszystkim, obecnie mam jednopasmowy modem singtel z rzekomym uaktualnieniem ze starego abonamentu światłowodowego 100 Mb / s (obejmuje linię domową i telewizję mio). Jeśli ponownie umówię się na ten sam plan, czy dostanę modem dwupasmowy za darmo? Po ponownym zawarciu umowy GUS spróbuje powiedzieć, że modem jest zgodny z prędkością 200 Mb / s i poprosić o ponowne użycie starego modemu. Możesz jednak powiedzieć: „Chcę FOC Aztech FG7003 i ponownie go zawrę, jeśli Singtel mi go zaoferuje. Mój istniejący modem nie działa dobrze, a Wi-Fi wciąż spada, więc chcę nowego FG7003. Nie będę ponownie umowa bez niego ”. To zależy od tego, jak mówisz do ludzi.
Reply
#3

Henry Ng napisał: Po ponownym zawarciu umowy GUS spróbuje powiedzieć, że modem jest zgodny z prędkością 200 Mb / s i poprosić o ponowne użycie starego modemu. Możesz jednak powiedzieć: „Chcę FOC Aztech FG7003 i ponownie go zawrę, jeśli Singtel mi go zaoferuje. Mój istniejący modem nie działa dobrze, a Wi-Fi wciąż spada, więc chcę nowego FG7003. Nie będę ponownie umowa bez niego ”. To zależy od tego, jak mówisz do ludzi. wahbiang singtel więc giam one ah .... dzięki za radę weźmie to pod uwagę
Reply
#4

terrychewsp napisał: wahbiang singtel więc giam one ah .... dzięki za radę weźmie to pod uwagę Tylko zauważ, ah, on jest wielkim trollem w wątkach singtel i M1. Więc posłuchaj jego rady ze szczyptą soli i ze szczególną ostrożnością ... Moje 2 centy.
Reply
#5

shadow84 napisał: Tylko zauważ, ah, on jest wielkim trollem w wątkach singtel i M1. Więc posłuchaj jego rady ze szczyptą soli i ze szczególną ostrożnością ... Moje 2 centy. Zgoda!
Reply
#6

Na koniec dnia, jeśli coś się stanie, Henry Ng nie weźmie odpowiedzialności. Wszystko spadnie na twoje ramiona i będziesz musiał współpracować z Singtel ... On może tylko powiedzieć, aby napisać / wysłać e-mail / zadzwonić do Singtel CSO, poprosić o starszy personel, bla bla bla ..... Jeśli będą jakieś opłaty, zapłacisz nawet po jego stronie, powiedział, że nie musiał płacić itp. Moje 2 centy.
Reply
#7

Niezależnie od tego, czy jest to singtel, M1 czy StarHub, jeśli przy rejestracji podadzą nowemu klientowi dwuzakresowy router, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę to sprzedać. Nie powinni mnie krótko zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu podpiszę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub przejdę do innego operatora. Tylko głośno myślę.
Reply
#8

andytang napisał: Niezależnie od tego, czy jest to singtel, M1 czy StarHub, jeśli przy rejestracji podadzą nowemu klientowi dwuzakresowy router, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę to sprzedać. Nie powinni mnie krótko zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu podpiszę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub przejdę do innego operatora. Tylko głośno myślę. Zrobię to samo ... lol
Reply
#9

andytang napisał: Niezależnie od tego, czy jest to singtel, M1 czy StarHub, jeśli przy rejestracji podadzą nowemu klientowi dwuzakresowy router, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę to sprzedać. Nie powinni mnie krótko zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu podpiszę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub przejdę do innego operatora. Tylko głośno myślę. Uwaga dla singtela: ich router Aztech jest bezwartościowy ... Nie tak dobry jak ASUS i może współpracować tylko z Singtelem, chyba że go użyjesz.
Reply
#10

shadow84 napisał: Na koniec dnia, jeśli coś się stanie, Henry Ng nie weźmie odpowiedzialności. Wszystko spadnie na twoje ramiona i będziesz musiał współpracować z Singtel ... On może tylko powiedzieć, aby napisać / wysłać e-mail / zadzwonić do Singtel CSO, poprosić o starszy personel, bla bla bla ..... Jeśli będą jakieś opłaty, zapłacisz nawet po jego stronie, powiedział, że nie musiał płacić itp. Moje 2 centy. może na koniec dnia rozważam starhub hahaha, ale i tak dziękuję za ostrzeżenie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)