Potrzebujesz pomocy z Sineoji PL500EW
#1

Niestety nie jestem ekspertem od IT, więc potrzebuję twojej wspaniałej pomocy. Podłączyłem pierwszą wtyczkę do źródła zasilania i modemu, a drugą bezpośrednio do komputera za pomocą kabla Ethernet. Dioda LED DATA na obu wtyczkach świeci na zielono. Ale moja sieć LAN nie mogła połączyć się z siecią Sineoji_PL500EW. Pokazuje „niezidentyfikowaną sieć”. Podobnie, kiedy próbowałem połączyć tę samą sieć za pomocą mojej sieci bezprzewodowej, ponownie pojawił się błąd „niezidentyfikowanej sieci”. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie popełniłem błąd? Z góry dziękuję.
Reply
#2

InternetCMI napisał: Niestety nie jestem ekspertem od IT, więc potrzebuję twojej wspaniałej pomocy. Podłączyłem pierwszą wtyczkę do źródła zasilania i modemu, a drugą bezpośrednio do komputera za pomocą kabla Ethernet. Dioda LED DATA na obu wtyczkach świeci na zielono. Ale moja sieć LAN nie mogła połączyć się z siecią Sineoji_PL500EW. Pokazuje „niezidentyfikowaną sieć”. Podobnie, kiedy próbowałem połączyć tę samą sieć za pomocą mojej sieci bezprzewodowej, ponownie pojawił się błąd „niezidentyfikowanej sieci”. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie popełniłem błąd? Z góry dziękuję. Cześć InternetCMI, Wyślij mi numer, pod którym możemy się z tobą skontaktować i pomożemy. Możemy zadzwonić do ciebie teraz o 23.05, jeśli nie śpisz. Sineoji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)