Poszukuję przyjaciela programisty Sencha.
#1

Cześć,   Jestem nowy i uczę się, jak korzystać z programowania Sencha ... Mam trochę umiejętności programowania PHP i chcę poznać prostą funkcję logowania na Sencha ... ale mam problem tu i tam ... Szukam przyjaciół, którzy mogą pomóżcie mi.   Dobra dusza, wyślij mi wiadomość e-mail lub konto MSN. porozmawiam z tobą, aby dowiedzieć się, co mój problem. dzięki.
Reply
#2

hbk1984 napisał: Cześć, Jestem nowy i uczę się, jak korzystać z programowania Sencha ... Mam trochę umiejętności programowania PHP i chcę poznać prostą funkcję logowania na Sencha ... ale mam problem tu i tam ... Szukam przyjaciół, którzy mogą pomóżcie mi. Dobra dusza, wyślij mi wiadomość e-mail lub konto MSN. porozmawiam z tobą, aby dowiedzieć się, co mój problem. dzięki. Nie używam Sencha, ale jest to tylko szkielet koncepcji sieci, więc jakie masz problemy? Wymień je tutaj, jestem pewien, że uzyskasz pomoc bez pomocy jeden na jednego. Czy masz problemy z serwerem lub klientem?
Reply
#3

Koniec klienta. Czy możemy PM? Mogę potrzebować twojej pomocy.
Reply
#4

hbk1984 napisał: Koniec klienta. Czy możemy PM? Mogę potrzebować twojej pomocy. Wolę, abyś umieścił tutaj swoje zapytania, aby inni mogli również wnieść swój wkład i uczyć się w tym samym czasie. Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)