powinienem dd-wrt mój Linksys EA9200?
#1

cholera, pokusa, żeby go sflashować, abym mógł używać go bezprzewodowo, ale przestraszyć zepsuć mój router za 399 USD
Reply
#2

Cały router jest wbudowany w połączenie Wi-Fi ... co ty mówisz? Nawet płacenie za router 399 bez Wi-Fi jest cholernie szalony czy co
Reply
#3

Może miał na myśli bezprzewodowy mostek… hahas… ZrE0_Cha0s napisał: Cały router jest wbudowany w połączenie Wi-Fi ... co mówisz? Nawet płacenie za router 399 bez Wi-Fi jest cholernie szalony czy co niezdefiniowana aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#4

renfred89 napisał: Może miał na myśli bezprzewodowy mostek… hahas… niezdefiniowana aplikacja Fora HardwareZone Ach, rozumiem, den TS powinien google go w górę, a nie my go łyżką.
Reply
#5

Myślę, że miał na myśli jego wifi chui. Więc chcę napisać router na b stabilny. Śmiało. Robię to samo dla siebie ea9500
Reply
#6

Nie sądzę, że dd-wrt jest obsługiwany na EA9200, więc nie masz w tym opcji. Być może możesz spróbować zaktualizować router do najnowszego oprogramowania układowego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i sprawdzić, czy są jakieś ulepszenia
Reply
#7

renfred89 napisał: Może miał na myśli bezprzewodowy mostek… hahas… niezdefiniowana aplikacja Fora HardwareZone tak, mam na myśli wat
Reply
#8

Inną opcją jest to, że chcesz zadzierać z WRT to OpenWRT. Nigdy się z tym nie bawiłem, słyszałem, że daje to więcej opcji.
Reply
#9

IknowMystuff napisał: Inną opcją jest to, że chcesz zadzierać z WRT to OpenWRT. Nigdy się z tym nie bawiłem, słyszałem, że daje to więcej opcji. ohh co to za różnica?
Reply
#10

Ogólna różnica, którą znam, polega na tym, że DD-WRT jest prostszy w użyciu, a OpenWrt jest bardziej konfigurowalny. Kompromis polega na tym, że nie tak wiele routerów może używać DD-WRT jak OpenWrt, ale OpenWrt może być nieco bardziej skomplikowany w konfiguracji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)