26 ze 115 najpopularniejszych sieci VPN potajemnie Cię monitoruje
#1

Według naszych ostatnich badań 26 VPN na 115 zbiera 3 lub ważne pliki dziennika swoich płatnych użytkowników, co jest głęboko ukryte w ich polityce prywatności.   Należą do nich następujące sieci VPN     1) PureVPN 2) HideMyAss 3) Tarcza HotSpot 4) VPN bez ograniczeń 5) VyprVPN 6) Astrill 7) ZoogVPN 8) buforowane 9) TigerVPN 10) Boleh VPN 11) Anonimizator 12) IPinator 13) Seed4.me 14) AnonVPN 15) FlyVPN 16) SunVPN 17) iPredator 18) HideIP VPN 19) Brama VPN 20) HolaVPN 21) Faceless.me 22) Betternet 23) Ace VPN 24) Flow VPN 25) Freedom-IP 26) IronSocket   Przeczytaj więcej tutaj     https://thebestvpn.com/118-vpns-logging-policy/     FYI, Kaspersky i BitDefender używają HotSpot Shield VPN, aby Twoje dane dotyczące prywatności również były gromadzone
Reply
#2

Możesz także dodać F-Secure FREEDOME VPN do listy Freedome rejestruje adres IP, dane przepustowości, znaczniki czasu połączenia i identyfikator urządzenia Zgodnie z polityką prywatności Zacytować: Aby chronić usługę przed nieuprawnionym użyciem, przechowujemy tymczasowe dzienniki zawierające czas trwania sesji VPN, ilość przesłanych danych, identyfikator urządzenia i publiczny adres IP, z którego klient VPN łączy się z naszą usługą. Anomalie ruchu, które wyglądają jak potencjalne nadużycie naszej usługi (takie jak skanowanie portów lub ataki DDOS wykonywane przez naszych klientów) są wykrywane przez nasze oprogramowanie i również będą rejestrowane. Dzienniki są przechowywane przez 90 dni przed usunięciem i mogą być wykorzystane do rozwiązania problemu niewłaściwego korzystania z naszych usług lub ataków przeciwko nam.
Reply
#3

Korzystam z prywatnego dostępu do Internetu. Wydaje się całkiem przyzwoity.
Reply
#4

wszystko takie jialat
Reply
#5

Zakręć własnym serwerem VPN i uruchom go lokalnie, jeśli chcesz kontrolować. Jeśli chcesz go używać do oglądania treści zagranicznych, skonfiguruj go na wirtualnym serwerze prywatnym (VPS) we wspomnianym kraju.
Reply
#6

Aparatura napisała: Według naszych ostatnich badań 26 VPN na 115 zbiera 3 lub ważne pliki dziennika swoich płatnych użytkowników, co jest głęboko ukryte w ich polityce prywatności. Należą do nich następujące sieci VPN 1) PureVPN 2) HideMyAss 3) Tarcza HotSpot 4) VPN bez ograniczeń 5) VyprVPN 6) Astrill 7) ZoogVPN 8) buforowane 9) TigerVPN 10) Boleh VPN 11) Anonimizator 12) IPinator 13) Seed4.me 14) AnonVPN 15) FlyVPN 16) SunVPN 17) iPredator 18) HideIP VPN 19) Brama VPN 20) HolaVPN 21) Faceless.me 22) Betternet 23) Ace VPN 24) Flow VPN 25) Freedom-IP 26) IronSocket Przeczytaj więcej tutaj https://thebestvpn.com/118-vpns-logging-policy/ FYI, Kaspersky i BitDefender używają HotSpot Shield VPN, aby Twoje dane dotyczące prywatności również były gromadzone Zbierają dane, ponieważ chcą kontroli.
Reply
#7

dryteletubby napisał: Właśnie sprawiłeś, że Twój VPN brzmi jeszcze bardziej cieniutko niż te w tym wątku. ?? Co jest z tobą nie tak ... Odpowiadasz śmieci na mój wątek i na moje posty ... Pomagam ludziom, którzy chcą mieć własny serwer VPN, aby mieli kontrolę nad swoimi rzeczami z dobrej woli. Co jest z tobą nie tak LOL. Krwawe forum internetowe Troll ... będzie cię zgłaszać, musisz przestać człowieku.
Reply
#8

Phen8210 napisał: ?? Co jest z tobą nie tak ... Odpowiadasz śmieci na mój wątek i na moje posty ... Pomagam ludziom, którzy chcą mieć własny serwer VPN, aby mieli kontrolę nad swoimi rzeczami z dobrej woli. Co jest z tobą nie tak LOL. Krwawe forum internetowe Troll ... będzie cię zgłaszać, musisz przestać człowieku. Nie wiem, dlaczego uważasz, że to osobisty atak na ciebie. Mówię tylko, że sposób, w jaki reklamujesz swoją sieć VPN, jest podejrzany.
Reply
#9

Phen8210 napisał: jeśli wszyscy chcesz VPN może się ze mną skontaktować .. mogę ustawić 1 dla ciebie dla twoich potrzeb .. po prostu pobierając niewielką opłatę, brak pijawki danych ******** te. Naprawdę dobra wydajność. Czy wiesz, jak skonfigurować serwery VPN i DNS za pomocą OpenVPN i Pi-Hole? Czy potrzebuję stałej linii telefonicznej? Dzięki
Reply
#10

Phen8210 napisał: ?? Co jest z tobą nie tak ... Odpowiadasz śmieci na mój wątek i na moje posty ... Pomagam ludziom, którzy chcą mieć własny serwer VPN, aby mieli kontrolę nad swoimi rzeczami z dobrej woli. Co jest z tobą nie tak LOL. Krwawe forum internetowe Troll ... będzie cię zgłaszać, musisz przestać człowieku. Reklama i nagabywanie jest surowo zabronione na forum. Maskowanie intencji pod nazwą pomaganie ludziom spowoduje wykroczenie. Kontynuowanie tego spowoduje ograniczenie dostępu do forum.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)