Nie można połączyć się z Internetem
#1

Używam asus P5K Deluxe z WiFi mb. Ikona połączenia bezprzewodowego w prawym dolnym panelu przedstawiono I m podłączony do sieci bezprzewodowej . Jednak kiedy otworzyć przeglądarkę Internet nie może wyświetlić strony . Ustawienia Hasło zostało sprawdzone . Mój iPad może być podłączony bezprzewodowo , ale nie thru mb. Co może być prob . Jakakolwiek rada? TKS.
Reply
#2

zbyt wiele możliwości niektóre podstawowe rzeczy i zwykle jest sprawdzić ( zakładamy , jeśli u're podłączony do sieci domowej yr ) - Jeśli serwer DNS jest ustawiony na auto - Proxy i skrypt jest odznacz - Sprawdzić, czy u're stanie ping google.com spróbuj -inna przeglądarka -tryb bezpieczny w sieci.
Reply
#3

Y nie spróbować z LAN i sprawdzić, czy można połączyć się z internetem
Reply
#4

zelda1031 napisał: zbyt wiele możliwości niektóre podstawowe rzeczy i zwykle jest sprawdzić ( zakładamy , jeśli u're podłączony do sieci domowej yr ) - Jeśli serwer DNS jest ustawiony na auto - Proxy i skrypt jest odznacz - Sprawdzić, czy u're stanie ping google.com spróbuj -inna przeglądarka -tryb bezpieczny w sieci. Ping mój ISP adres jest udany. Bezpośrednie połączenie LAN jest w porządku. Jak chk dla dns config n pełnomocnika i skryptu
Reply
#5

TS jest zapora blokuje połączenie ?
Reply
#6

jtjt00 napisał: TS , jest firewall blokuje połączenie ? Bro , jak sprawdzić ? Bo mój iPad może się połączyć .
Reply
#7

Co pakiet zabezpieczeń używasz?
Reply
#8

Skontaktuj się z operatorem ?
Reply
#9

jtjt00 napisał: Co pakiet zabezpieczeń używasz? Norton Internet security .
Reply
#10

Pamiętam wiele lat I wobec tego problemu z moim pastorem notebooka w stanie połączyć się z routerem jeszcze w stanie przeglądać sieć . Przejdź do ustawień zapory NIS zezwolić przeglądarce (y) przejść. leekm2001 napisał: Norton Internet security .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)