Obudowa ATX PC w ciemnym, niewentylowanym rogu?
#1

Cześć wszystkim, jeśli dostanę wentylator 4-kanałowy i chłodzenie cieczą, czy będę w stanie to zrobić? Mam mały stolik i nie ma miejsca na górze ani na dole. Więc planuję postawić go w rogu pod łóżkiem.   Jeśli nie, obecnie szukam kostek skrzynek ATX.
Reply
#2

działa twardy rdzeń czy co? spec? mówię ci, jeśli prowadzisz gorący GPU ... Twoje łóżko będzie gorące
Reply
#3

alamakazim napisał: działa twardy rdzeń czy co? spec? mówię ci, jeśli prowadzisz gorący GPU ... Twoje łóżko będzie gorące hmmm Gtx 1080ti, i5 5thgen bez podkręcania. gry takie jak COD, obserwacja pola walki. zwykle zobacz gpu abt 65-69deg. jakikolwiek sposób, aby uruchomić to chłodniej, aby móc trzymać się pod łóżkiem?
Reply
#4

Starrry_ napisał: Cześć wszystkim, jeśli dostanę wentylator 4-kanałowy i chłodzenie cieczą, czy będę w stanie to zrobić? Mam mały stolik i nie ma miejsca na górze ani na dole. Więc planuję postawić go w rogu pod łóżkiem. Jeśli nie, obecnie szukam kostek skrzynek ATX. Pod Twoim łóżkiem? Więc gdzie będzie twój monitor, klawiatura, mysz, dźwięk?
Reply
#5

fi5hbone napisał: Pod Twoim łóżkiem? Więc gdzie będzie twój monitor, klawiatura, mysz, dźwięk? mój stół jest przy łóżku. Druty są wystarczająco długie. Martwiłem się o przegrzanie.
Reply
#6

Twój komputer zacznie bardzo szybko zbierać kurz, ponieważ jest zakurzony pod łóżkiem. Nastąpi przepływ powietrza, ponieważ nie jest to komora próżniowa, ale bycie zamkniętym obszarem oznacza, że będzie recyrkulować gorące powietrze. Idź na spacer w popołudniowym słońcu, a potem wiatr uderzy cię w twarz. Jest przepływ powietrza, ale nadal będziesz gorący.
Reply
#7

Nie powinno to stanowić problemu, jeśli nie przetaktujesz. Jeśli podkręcisz, po prostu nie spodziewaj się, że osiągniesz taką samą prędkość jak wtedy, gdy umieścisz go w wentylowanym miejscu.
Reply
#8

Kiwi8 napisał: Nie powinno to stanowić problemu, jeśli nie przetaktujesz. Jeśli podkręcisz, po prostu nie spodziewaj się, że osiągniesz taką samą prędkość jak wtedy, gdy umieścisz go w wentylowanym miejscu. właściwie to nie jest problem bez tych dobrych GPU ... GPU generuje najwięcej ciepła ... tak naprawdę to by się nie przegrzało ... ale problemem jest twarz ... gorące łóżko ... ciepłe powietrze uwięzione pod łóżkiem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)