Pomóż mi z kompilacją komputera
#1

Moja płyta główna ostatnio przeszła kaput i teraz potrzebuję pomocy w budowie nowego komputera.   Zwykle gram w WOW, Diablo, Overwatch, Dota, Lol i HoTS i prawdopodobnie również gram w Destiny.   Używam części, które właśnie wymieniłem na starym komputerze. MSI GTx1060 GPU, Asus PCCE-AC68, Coolermaster Hyper 212x CPU Cooler, mój stary dysk twardy 1 TB, 3 stare SSD, mój monitor i moje nowe głośniki, a także mój stary napęd optyczny, a także korzystam z tyłu 2 mojego delikatnego fani tajfunu.   Jakie są najnowsze procesory i płyty główne, które mogą trwać kolejne 5 lat? Czy powinienem dostać dysk SSD M2? Naprawdę nie potrzebuję światła i blinga do obudowy komputera. Ale podoba mi się, że nowa obudowa ma ten sam rozmiar, co moja stara obudowa PC, która jest bitfenix shinobi. Czy istnieje skrzynia z filtrami, aby kurz nie dostał się do samej obudowy?   Przykro mi z powodu długich szczegółowych informacji. Nie mam pojęcia o obecnym rynku procesorów i płyt głównych, więc jestem wdzięczny za wszelką możliwą pomoc.   Z góry dziękuję za pomoc.
Reply
#2

Wolisz ryzen czy kawę?
Reply
#3

rayusan napisał: Wolisz ryzen czy kawę? Wolałby dane wywiadowcze.
Reply
#4

Czy ktoś może pomóc?
Reply
#5

Bro, możesz spróbować dostać mga lga 1155, aby zastąpić martwego mobo lub po prostu zaczekaj, aż mobo z serii b lub h, a następnie uzyskaj i5 8400 z nim + nowy RAM DDR4. Lub po prostu zdobądź Ryzen 5 1600. Nie potrzebujesz m.2 ssd normalne sata ssd zrobi nie robi różnicy w grach. Podwozie Bardzo podoba mi się fraktalna konstrukcja meshify C bardzo ładne podwozie z dobrymi filtrami wlotowymi przedniej siatki wlotu powietrza i ma piękny boczny panel ze szkła hartowanego. Góra i przód z otwartą siatką mają więcej wlotu chłodnego powietrza dla lepszej temperatury sprzętu do chłodzenia sprzętu.
Reply
#6

Jaki masz budżet? Jeśli potrzebujesz tylko zmienić MB + CPU, wybierz pakiet z cennika R5 1600 lub i5-8400, jak sugerowali inni
Reply
#7

Intel ma obecnie tylko Z370 MB (co nie jest warte parowania z 8400 z powodu zablokowanego układu) sugeruje jednak, aby wybrać Ryzen R5.
Reply
#8

Dziękuję za sugestie. Mój budżet wynosi 1-1,5 tys. Tak naprawdę nie muszę się podkręcać, po prostu wymagam, aby mobo i chip mogły grać w dowolne gry z wystarczająco wysokimi ustawieniami 5 lat później. Kiedy pojawi się nowe mobo? Szaleję, używając mojego małego MacBooka do codziennego użytku na komputerze i naprawdę chcę grać w niektóre gry. Jeśli chodzi o obudowę, potrzebuję tylko dobrego futerału, który ma filtry, dzięki czemu mogę chronić się przed kurzem. Przejrzyj boczne panele to kolejna myśl. W każdym razie jaka jest różnica między amdem a materiałem wywiadowczym? Zawsze jednak korzystałem z procesorów Intel i wydaje się, że pochylam się w ich kierunku.
Reply
#9

undead102 napisał: Bro, możesz spróbować zdobyć lga 1155 mobo, aby zastąpić martwego mobo lub po prostu zaczekaj, aż mobo z serii b lub h wyłączy się, a następnie uzyskaj i5 8400 z nim + nowy RAM DDR4. Lub po prostu zdobądź Ryzen 5 1600. Nie potrzebujesz m.2 ssd normalne sata ssd zrobi nie robi różnicy w grach. Podwozie Bardzo podoba mi się fraktalna konstrukcja meshify C bardzo ładne podwozie z dobrymi filtrami wlotowymi przedniej siatki wlotu powietrza i ma piękny boczny panel ze szkła hartowanego. Góra i przód z otwartą siatką mają więcej wlotu chłodnego powietrza dla lepszej temperatury sprzętu do chłodzenia sprzętu. sprawdź ceny pamięci RAM ddr4 .. dostaniesz szoku swojego życia!
Reply
#10

gld998 napisał: sprawdź ceny pamięci RAM ddr4 .. dostaniesz szoku swojego życia! w tym tygodniu wzrosły juz .. poszły laserem poszły w górę 135 $ z 99 $ .. bizgram n dynacore również wraca do 125-135 $ ... poczekaj na kupon qoo10 20 $ zniżki powyżej 100 $ den prześlij 8 GB za 115 $ (corsair n gskill ta sama cena) zrobiłem to przez kilka ostatnich dni.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)