Aktualizacja mojego starego komputera - POTRZEBUJESZ POMOCY
#1

Cześć, kupiłem komputer stacjonarny HP Pavilion Elite HPE-088d w 2010 roku.   Specyfikacja w następujący sposób: Procesor Intel ® Core ™ i7 860 @ 2,80 GHz MSI-MS-7613 (Indio) płyta główna 8,00 GB DDR3 1333 RAM Nvidia Geforce GTX 650 Ti Boost Windows 10 64-bitowy   Ostatnio grałem w PUBG i chciałem zaktualizować komputer. Czy wskazane jest uaktualnienie do Gigabyte Geforce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB lub jego odpowiednika? Czy będę miał z tym jakieś problemy?   Twoja rada jest bardzo ceniona i bardzo pomoże.
Reply
#2

Głównymi rzeczami, na które należy zwrócić uwagę, gdy próbujesz zaktualizować wstępnie zbudowany komputer, są: 1. PSU 2. Luz obudowy Zasilanie podane przez te marki bywa czasem niewystarczające, a biorąc pod uwagę, że komputer został zakupiony w 2010 roku, zaleciłbym jego zmianę. Jeśli chodzi o GPU, to, co wymieniłeś, jest w porządku, po prostu upewnij się, że GPU pasuje do obudowy. Procesor jest dość stary, ale powinien być ledwo w porządku (może to być niewielkie wąskie gardło w zależności od aplikacji i gier).
Reply
#3

Można rozważyć dodanie więcej pamięci RAM, jeśli potrzebujesz, ddr 3 jest w tej chwili dość tani Psu może po prostu dostać tani brązowy 550W lub coś takiego Luz obudowy może spróbować użyć pcpartpicker, aby sprawdzić, czy Twój mobo i GPU mieszczą się w obudowie. Z tego, co zbieram, karta, którą chcesz, to 10,94 cala, która jest na średniej stronie. Może mierzyć taśmą mierniczą odległość od pci-e do obudowy. Jeśli nie masz jeszcze dysku SSD, zdecydowanie zalecamy zainwestowanie w co najmniej 250 GB, to naprawdę przyspiesza.
Reply
#4

8 GB pamięci RAM jest wystarczające dla większości z nas. Dowiedz się, ile barana obecnie używasz i stamtąd podejmij decyzję.
Reply
#5

jeśli nie masz ssd lepiej go zdobądź. nie ssd bez rozmowy
Reply
#6

lifeislame napisał: jeśli nie masz ssd lepiej go zdobądź. nie ssd bez rozmowy Co? Myślałem, że No Microphone no talk? Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT
Reply
#7

spectrearc napisał: Można rozważyć dodanie więcej pamięci RAM, jeśli potrzebujesz, ddr 3 jest teraz dość tani, przypuszczam ............ Tani RAM DDR3? 8 GB przywróci Cię o 100 USD!
Reply
#8

jtjt00 napisał: Tani RAM DDR3? 8 GB przywróci Cię o 100 USD! Można zdobyć te z drugiej ręki. Dużo odsprzedaży z powodu aktualizacji do DDR4 Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT
Reply
#9

Właściwie myślę, że potrzebujesz więcej pamięci RAM, nowych GFX i SSD. Reszta nadal może zrobić rozsądne, jeśli zobaczysz część recenzji na youtube.
Reply
#10

Dziękuję wszystkim za porady. Zaskakujące, gdy sprawdzę pamięć DDR3 RAM 1333 MHz, 4 GB kosztuje mnie ponad 70 USD w Sim Lim. Jeden wujek powiedział mi nawet, że nikt już nie sprzedaje pamięci RAM DDR3 133 MHz. W każdym razie baran jest wystarczający, zmierzy przestrzeń i dostanie lepszy jen karty graficznej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)