5yr4mth rig: czy powinienem zaktualizować?
#1

Cześć ludzie!   Wcześniej też opublikowałem wątek, ale ponieważ został on zepchnięty na tył, pomyślałem, że zacznę kolejny, wraz z wprowadzeniem Ryzena.   Moje dane techniczne komputera są wymienione z boku. Mam zamiar dokonać pełnego przeglądu mojego zestawu z obudową (bez monitora, klawiatury i głośników) i sprzedać mój obecny zestaw. Główne powody aktualizacji to:   1) Średnia średnia długość życia (> 5 lat) 2) Jeśli (dotknięcie drewna) nagle się zepsuje, nie chcę panikować kupując sprzętu, + szanse na sprzedaż obecnego sprzętu zostaną drastycznie zmniejszone   Moim zastosowaniem byłoby codzienne przeglądanie stron internetowych i YouTube / filmy. Nie gram już w gry, ale dobrze byłoby mieć GFX „na środkowym poziomie” w trybie gotowości (używam teraz GFX na pokładzie, ponieważ mój HD7850 kaput).   Jedynym problemem jest to, że czasami, kiedy przyspieszam wideo na YouTube do x2, opóźnienia wideo, ale nie jestem pewien, czy to miało związek z GPU.   Jeśli chodzi o budżet, myślę, że około 1200 $?   Czy powinienem dokonać aktualizacji, czy powinienem pozostać przy mojej konfiguracji, ponieważ nie wykonuję żadnej pracy intensywnie wykorzystującej procesor?   Dziękujemy wszystkim za uprzejme porady i sugestie
Reply
#2

Biorąc pod uwagę rodzaj użytkowania, nie ma potrzeby aktualizowania czegokolwiek. Z wyjątkiem może można kupić GTX1050Ti. lub RX460, jeśli nadal jest dostępny na rynku.
Reply
#3

0 korzyści, by nawet cokolwiek zmienić, chyba że zabraknie miejsca na dysku SSD / HDD, w przeciwnym razie nic nie trzeba ani nic nie trzeba zmieniać.
Reply
#4

Lepiej jest inwestować w kopie zapasowe danych, takie jak NAS.
Reply
#5

Drodzy zebrani, Dziękujemy wszystkim za życzliwe odpowiedzi i porady, doceniamy to! W takim razie, czy myślicie, że mój komputer będzie w stanie przetrwać jeszcze kilka lat?
Reply
#6

tak długo, jak utrzymujesz system, powinien on trwać. ale nikt nie może zagwarantować, że element ulegnie awarii.
Reply
#7

Następną rzeczą, która może umrzeć, jest dysk twardy
Reply
#8

Poczekaj do następnego roku 1. kwartał na prawdziwą lukę pokoleniową z lepszymi termami dzięki mniejszym chipsetom nm.
Reply
#9

To naprawdę zależy Komputer wystarczy. To tylko kwestia naprawy. Po 3 latach może stać się zepsuty. Więc ponownie włóż ram, wymień baterię CMOS, sformatuj. Liczy się tylko to JEŻELI TWOJA RĘKA CHCE ULEPSZYĆ LUB NIE Jeśli tak, żadna ilość „porad” od forów nie może ci pomóc. Jeśli nie, a nie grasz w wymagające gry, nie musisz wiele dotykać Jeśli grasz w wymagające gry, niż w syste, lepiej by było z wyższą wydajnością procesora i gfx
Reply
#10

Jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj go.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)