Dostęp do mojego wewnętrznego dysku twardego zwolnił.
#1

Wydaje się, że ostatnio uzyskiwanie dostępu do moich zdjęć na mojej wewnętrznej western HD HD o pojemności 1 TB spowolniło. Jestem w stanie uzyskać dostęp do moich zdjęć na zewnętrznym dysku HD znacznie szybciej niż na dysku wewnętrznym.   Defragowałem HD (zajęło 13 godzin), sprawdziłem dysk i naprawiłem, ale nie wydaje się żadnej znaczącej poprawy. Mam nadzieję, że mój dysk twardy nie umiera. Jakieś sugestie?
Reply
#2

Sugeruję wymianę dysku twardego.
Reply
#3

sprawdź liczbę „realokowanych sektorów” za pomocą oprogramowania o nazwie GsmartControl jeśli istnieje wiele uszkodzonych sektorów, nie zaznaczaj ani nie defragmentuj ... najpierw wykonaj kopię zapasową ważnych plików, a następnie zrób niepotrzebne pliki
Reply
#4

Sokrates napisał: Wydaje się, że ostatnio uzyskiwanie dostępu do moich zdjęć na mojej wewnętrznej western HD HD o pojemności 1 TB spowolniło. Jestem w stanie uzyskać dostęp do moich zdjęć na zewnętrznym dysku HD znacznie szybciej niż na dysku wewnętrznym. Defragowałem HD (zajęło 13 godzin), sprawdziłem dysk i naprawiłem, ale nie wydaje się żadnej znaczącej poprawy. Mam nadzieję, że mój dysk twardy nie umiera. Jakieś sugestie? Wygląda na to, że twój dysk twardy umiera. Najlepiej wykonać kopię zapasową teraz, póki możesz i uzyskać dysk zastępczy.
Reply
#5

Szybszym sposobem na odkrycie liczby złych sektorów jest pobranie kopii kryształaldiskinfo. Możesz zobaczyć wszystkie parametry za jednym strzałem
Reply
#6

Twoja odpowiedź może być następująca:
Reply
#7

Commach, jak dostać się do właściwości obrazu? Teraz przesyłanie plików do mojego zewnętrznego dysku twardego jest również bardzo wolne, a nawet utknęło w pewnym momencie. Czy mogą to mieć inne problemy? Myślę, że prawdopodobnie potrzebuję rekomendacji na temat rodzaju twardego dysku i skąd go wziąć od Qoo, Lazada, Sim Lim itp. Dawno już nie kupiłem żadnego twardego dysku. Mam system operacyjny i główne programy na dysku SSD.
Reply
#8

Najczęstszy problem z przechowywaniem w folderze ogromnej ilości plików zdjęć. Za każdym razem, gdy klikniesz folder, system Windows musi utworzyć widok kciuka i skojarzyć pliki z domyślnym oprogramowaniem, dlatego zasoby systemowe i czas są potrzebne na tę operację. Kliknij folder prawym przyciskiem myszy> właściwości> dostosuj (karta), a następnie zmień ustawienie domyślne z Zdjęcia na Elementy ogólne, możesz następnie uzyskać dostęp do folderu tak szybko, jak inne foldery.
Reply
#9

Może to być ustawienie uprawnień bezpieczeństwa. Zetknąłem się raz, gdy załadowałem komputer WinPE i uzyskałem dostęp do dysku twardego, musiałem przyznać mu ustawienia uprawnień i zajęło to trochę czasu ... warto się temu przyjrzeć ...
Reply
#10

Dzięki shiroyuki03, jak sobie radzisz ze zmianą ustawienia uprawnień bezpieczeństwa?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)