Starhub 200 Mb / s dostarczony ........ podziękowania dla Starhub
#1

Cóż, żeby powiedzieć, że mój nowo zarejestrowany plan Starhub 200 Mb / s, jestem bardzo uprzejmy ... z nim. Starhub dostarczył dokładnie 200 Mb / s.
Reply
#2

Jest to dość oczekiwane za pośrednictwem sieci LAN. Głównymi problemami w dzisiejszych czasach jest to, jak maksymalnie wykorzystać sieć bezprzewodową Wysłane z aplikacji GAGT na Androida
Reply
#3

Windows pobieranie lokalne oczywiście oczywiście max
Reply
#4

cześć, czy mogę wiedzieć, jaki router jest Ci udostępniany i czy masz z tym jakiś problem? mój router jest w moim salonie, a kiedy przeprowadzam test prędkości na moim laptopie przez sieć bezprzewodową, wynik wyniósł około 200ishbps. Gdybym jednak przeniósł się do pokoju, prędkość spadła do około 40–60 Mb / s. wynik jest dla mnie do zaakceptowania. prawdziwe doświadczenie jest jednak zupełnie odmienne. Uważam, że jest on znacznie wolniejszy w porównaniu do poprzedniej wersji, kiedy byłem na planie 10 Mb. na przykład nawet gdy próbowałem wyświetlić wideo udostępnione przez Fren w FB, wideo ładuje się bardzo, bardzo powoli. mam nadzieję, że niektórzy guru mogą pomóc. tia.
Reply
#5

niezależnie jest to po prostu bardzo wolne. w rzeczywistości muszę jeszcze zakończyć mój kabel singtelowy i polegać na nim zamiast na moim nowym światłowodzie. nie wiesz, czy homeplug pomaga? czy powinienem po prostu zmienić na inny router?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)