Przezroczyste pytania proxy z włóknem
#1

Obecnie korzystam z SingNet ADSL i wiem, że używa przezroczystego serwera proxy, który może powodować problemy z niektórymi stronami internetowymi ... Aby to obejść, zwykle używam proxy.singnet.com.sg, który naprawia adres IP.   Zastanawiałem się więc kilka rzeczy:   1) Którzy dostawcy usług internetowych nie mają przejrzystych serwerów proxy dla światłowodów szerokopasmowych?   2) W przypadku SingNet rozumiem, że światłowód nadal ma przezroczysty serwer proxy, ale czy sztuczka proxy.singnet.com.sg nadal działa?   3) W przypadku StarHub słyszałem, że proxy.starhub.net.sg nie działa na połączeniu światłowodowym? W takim razie czy jest jakieś wyjście? A może musisz użyć własnej sieci VPN?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

trenzterra napisał: Obecnie korzystam z SingNet ADSL i wiem, że używa przezroczystego serwera proxy, który może powodować problemy z niektórymi stronami internetowymi ... Aby to obejść, zwykle używam proxy.singnet.com.sg, który naprawia adres IP. Zastanawiałem się więc kilka rzeczy: 1) Którzy dostawcy usług internetowych nie mają przezroczystych serwerów proxy dla światłowodów szerokopasmowych? 2) W przypadku SingNet rozumiem, że światłowód nadal ma przezroczysty serwer proxy, ale czy sztuczka proxy.singnet.com.sg nadal działa? 3) W przypadku StarHub słyszałem, że proxy.starhub.net.sg nie działa na połączeniu światłowodowym? W takim razie czy jest jakieś wyjście? A może musisz użyć własnej sieci VPN? Dziękuję Ci! Singtel Fibre nadal korzysta z przezroczystego serwera proxy zapewnianego przez F5 Networks BigIP dla wszystkich filtrów MDA itp. Mobilny Internet szerokopasmowy StarHub z „shinternet APN” nie ma przezroczystego serwera proxy znanego również jako filtr MDA. Biznesplany nie mają przejrzystego proxy.
Reply
#3

Dziękuję Ci. Czy w przypadku SingTel Fibre mogę potwierdzić, że nadal mogę używać proxy.singnet.com.sg, aby podać stały adres IP? Podczas gdy w przypadku zwykłego łącza szerokopasmowego StarHub nie ma możliwości uzyskania stałego adresu IP, prawda?
Reply
#4

ST używa dynamicznego adresu IP .... do statycznego adresu IP, należy użyć nazwy domeny do utworzenia statycznego adresu IP. Dobry dla kamer IP i serwera ftp.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)