Bezprzewodowy MAX tylko 72 Mb / s przy abonamencie światłowodowym 200 Mb / s
#1

Ostatnim razem mój pakiet światłowodowy wynosił 100 Mb / s z pakietem Mio TV 3 w 1 69,90 USD i został uaktualniony do 200 Mb / s. Cena bez zmian. Za pomocą kabla LAN prędkość pobierania / wysyłania wynosi 200 + / 200 +. Prawidłowo prawda? JEDNAK, bezprzewodowy jest tylko 72 Mb / s przy najsilniejszym sygnale. Bez względu na to, jak blisko zbliżam się do modemu, tylko 72 Mb / s. Czy ktoś ma pomysł, dlaczego? Nic dziwnego, że moja aplikacja Singtel TV GO zawsze ma taką przepustowość.
Reply
#2

Z jakiej bramy / routera i klienta bezprzewodowego korzystasz? Bez tych informacji nie ma możliwości komentowania.
Reply
#3

Ponieważ twój bezprzewodowy jest tylko 1t1r.
Reply
#4

To już bardzo szybko. Dostaję tylko 30 Mbps przy 2,4 GHz.
Reply
#5

Korzystanie z Asus RT-N56U z Intel AC7260 na paśmie 5GHz, może uzyskać 160 Mb / s.
Reply
#6

jtjt00 napisał: Korzystanie z Asus RT-N56U z Intel AC7260 na paśmie 5GHz, może uzyskać 160 Mb / s. Czy jest jakiś dobry sklep, który poleciłby wymianę karty WiFi laptopa? Używam 2-letniego HP Envy 4, obecne WiFi to tylko pojedyncze pasmo.
Reply
#7

thiamhui napisał: Czy jest jakiś dobry sklep, który poleciłby wymianę karty WiFi laptopa? Używam 2-letniego HP Envy 4, obecne WiFi to tylko pojedyncze pasmo. HP zezwala na stosowanie w swoich laptopach tylko niektórych modeli kart WiFi, chyba że flashujesz zmodyfikowany BIOS.
Reply
#8

henias napisał: Ostatnim razem mój pakiet światłowodowy wynosił 100 Mb / s z pakietem Mio TV 3 w 1 69,90 USD i został uaktualniony do 200 Mb / s. Cena bez zmian. Za pomocą kabla LAN prędkość pobierania / wysyłania wynosi 200 + / 200 +. Prawidłowo prawda? JEDNAK, bezprzewodowy jest tylko 72 Mb / s przy najsilniejszym sygnale. Bez względu na to, jak blisko zbliżam się do modemu, tylko 72 Mb / s. Czy ktoś ma pomysł, dlaczego? Nic dziwnego, że moja aplikacja Singtel TV GO zawsze ma taką przepustowość. Myślę, że ograniczona przez bezprzewodową kartę na laptopie
Reply
#9

thiamhui napisał: Czy jest jakiś dobry sklep, który poleciłby wymianę karty WiFi laptopa? Używam 2-letniego HP Envy 4, obecne WiFi to tylko pojedyncze pasmo. Laser, 5 piętro SLS. Zwróć uwagę na komentarz korealover.
Reply
#10

thiamhui napisał: Czy jest jakiś dobry sklep, który poleciłby wymianę karty WiFi laptopa? Używam 2-letniego HP Envy 4, obecne WiFi to tylko pojedyncze pasmo. jeśli nie wiesz jak to zrobić, zapytaj ard na forum o pple, który pomaga komputerowym zestawom do majsterkowania. mogą pomóc Ci kupić i sflashować za opłatą.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)