Opłaty za rozłączenie Internetu po starbub po 24 miesiącach umowy
#1

ktoś wie, dlaczego Starhub ma tego rodzaju nieetyczną ładowarkę / opłaty, skoro Klient już zrealizował / zrealizował 24-miesięczny kontrakt ???     Ostatnio odłączyłem moją Starhub MaxInfinity i zwróciłem skrzynkę ONT z powrotem do sklepu starhub. Byłem zaskoczony, że zostałem obciążony opłatą za rozłączenie w wysokości 30 USD po zakończeniu 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy. Od kiedy Starhub wprowadził takie opłaty w wysokości 30 USD za rozłączenie, gdy klient już zrealizował wymaganą 24-miesięczną umowę? . I nie jest o tym mowa w mojej umowie. Poszukuję tych opłat na stronie Starhub i w umowie, ale nie mogłem znaleźć takich obowiązków? 2 lata temu, kiedy odłączyłem maxonline, nie było takiej opłaty za rozłączenie ??? skoro kiedy Starhub wprowadza taką opłatę, a klient nie jest informowany, jak mogą ???
Reply
#2

Jeśli nie jest to określone w umowie, nie mogą pobierać opłaty za rozwiązanie umowy. Podnieś to na adres [email protected]! Proszę sprawdzić, aby potwierdzić, że poniższy wiersz nie jest objęty umową: Zacytować: 12. Klienci, którzy chcą zakończyć domową usługę szerokopasmową Fibre, informują StarHub na 30 dni przed wypowiedzeniem. Za odłączenie każdego domowego planu dostępu szerokopasmowego Fibre naliczana jest opłata za rozłączenie w wysokości 32,10 USD. http://www.starhub.com/about-us/lega...onditions.html
Reply
#3

angelcaiyuan napisał: ktoś wie, dlaczego Starhub ma tego rodzaju nieetyczną ładowarkę / opłaty, skoro Klient już zrealizował / zrealizował 24-miesięczny kontrakt ??? Ostatnio odłączyłem moją Starhub MaxInfinity i zwróciłem skrzynkę ONT z powrotem do sklepu starhub. Byłem zaskoczony, że zostałem obciążony opłatą za rozłączenie w wysokości 30 USD po zakończeniu 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy. Od kiedy Starhub wprowadził takie opłaty w wysokości 30 USD za rozłączenie, gdy klient już zrealizował wymaganą 24-miesięczną umowę? . I nie jest o tym mowa w mojej umowie. Poszukuję tych opłat na stronie Starhub i w umowie, ale nie mogłem znaleźć takich obowiązków? 2 lata temu, kiedy odłączyłem maxonline, nie było takiej opłaty za rozłączenie ??? skoro kiedy Starhub wprowadza taką opłatę, a klient nie jest informowany, jak mogą ??? zgadzają się, nie powinni, jeśli nie jest to określone.
Reply
#4

Opłata za rozłączenie w wysokości 30 USD jest pobierana przez Nucleus Connect (OpCo). Patrz 5.2 (f): http://www.nucleusconnect.com/documents/Res-Per-EUC.pdf
Reply
#5

Ah-Pin-Kor napisał: Opłata za rozłączenie w wysokości 30 USD jest pobierana przez Nucleus Connect (OpCo). Patrz 5.2 (f): http://www.nucleusconnect.com/documents/Res-Per-EUC.pdf Czy to oznacza, że konsumenci hv do zniesienia?
Reply
#6

Gribber napisał: Czy to oznacza, że konsumenci hv do zniesienia? Cóż, przed podpisaniem umowy powinniśmy przeczytać i zaakceptować regulamin, więc z prawnego punktu widzenia nie możemy pokonać wielkich firm. Jestem pewien, że mają dobrze opłacanych prawników, którzy zawierają klauzule dotyczące ich osłów z każdej strony.
Reply
#7

Ah-Pin-Kor napisał: Cóż, przed podpisaniem umowy powinniśmy przeczytać i zaakceptować regulamin, więc z prawnego punktu widzenia nie możemy pokonać wielkich firm. Jestem pewien, że mają dobrze opłacanych prawników, którzy zawierają klauzule dotyczące ich osłów z każdej strony. iirc, podpisaliśmy umowę od naszego ISP, aby nie otwierać sieci. a jeśli dostawca usług internetowych nie podkreślił tej „części”, nie ma powodu, aby obciążać ją konsumentami.
Reply
#8

Gribber napisał: iirc, podpisaliśmy umowę od naszego ISP, aby nie otwierać sieci. a jeśli dostawca usług internetowych nie podkreślił tej „części”, nie ma powodu, aby obciążać ją konsumentami. Chodzi o to, że regulamin opublikowany przez @ngbc powyżej obejmuje opłatę za odłączenie.
Reply
#9

ciekawe, ponieważ planuję zakończyć i przeskoczyć do Singtel po 24 miesiącach spełnienia.
Reply
#10

TAK M1 I singtel Mają te same podobne obowiązki .. w umowie? Czy Other ISP również opłatę za odłączenie ładowarki za łącze szerokopasmowe Fibre ?? Każdy może pomóc?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)